Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

&&&& Tamamlama &&&&

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 05, 2008 2:04 pm

ARAKADAŞLAR BU BAŞLIKDA ÜSTEKİ KİŞİ BİR OLAY YAZACAK KAFASINDAN, ONDAN SONRA GELEN KİŞİ BU OLAYI DEVAM ETTİRECEK.BEN BAŞLIYORUM(iyi eğlenceler Very Happy )

Cemre ve Berk çocukluklarınden beri birbirlerini seviyorlardır.Aradan yıılar geçmesine ramen birbirlerini ilk günki gibi seviyorlardır.Bir sabah kapı çalar(17 yaşlarındayız) Cemre koşarak kapıyı açar ve barkar ki Berk:
-Hadi gel bak sana süprizimm var der.
Cemre:
-Ne süprizi bu sabah sabah der.Berk Cemrenin lafına aldırış etmez ve elindne tutarak dışarı çıkarır.Cemre bir bakar ki ne görsün............(benden sonra gelecek kişi bu hikayeyi devam ettirecek istediği gibi.)
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 05, 2008 4:09 pm

son model bi arabaa..berk derki
-bu araba snn nurdan((kusura bakmayın bence her gelen kendine hikayeyi çevirsin))..ben çok şaşırdım..bu sevinçle berke sımsıkı sarılmışım farkında bile deilim..berkte sarıldı....ama ondan sonraki gün bende berke bir hediye aldım ve gittim...berk hediyeyi görünce şaşkınlıktan bayılıyodu nerdeyseeee...bu hediye bir.....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 05, 2008 4:32 pm

Bu hediyee Berk'imin geçen gün gördüğü o güzel saatti.Berk çok sevdin:
-Teşkkür ederim hayatım.Hadi gel sani çok güzel bir yere balık yemeğe götüreceğim yeni keşfettimder(nurdişim öğle yapmayalım işte biz eskiden nasıl yaprdık gördün bu olayı kendine çevirerek yap mesela tam hediyeyi görmüşken sen çıka gel böyle çıklmazlara zorlara sokki işi keyfi tadı çıksın dimi).
Berkle beraber deniz kenaerında güzle bir balıkçığa otururuz(yaz mevsimindeyizz)Cemre:
-Hayatım diyorum ki gelecek haftaya bizim arkadşlar bir gezi düzenliyor ona mı katılsakkk ne dersin bir tanem
Berk:
-Tabii hayatım sne nasıl istersen bebeğimn der.
Tam o sırada yanımızda kim belirsiiinnn....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 07, 2008 2:40 pm

ben geldim...bi baktım berk cemreyle oturuyo...bende başladım berke söylenmeyeeee ama berk ben suçlu deilim bu beni buraya getirdi dedi veeee bende başladım cemrenin saçını başını yolmayaaaaa...

berk bizi ayıramadı ve sonra benle birlikte berk geldi arabaya bindik bnm eve geldik birde ne göreyim arkamızdaaaaaa
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 09, 2008 12:18 pm

arkadmızda başrollerde bulunan CEMREEE. bizi takip etmeye dvm eder biz ebrkle ara sokakalara dalarız kaçarız amnafiel çok iyi bi sürücü galiba peşimizi bırakmaz ve yrm saarlik bi kovalama arkasasından (nası oluosa) deniz fenerine gelmişizdir cemre berk ve ben korna çalar cemre bizi sıkıştırı berk arabadan iner ve bi seçim yapmak zorunda klr hayatınıb aşkı ben mi yoksa onu intiharka tehdit eden o mu ________ dıp dıp dıp dıpdıpdpı sdıpdıp --
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 12, 2008 8:14 pm

tabii kii berk kalbinin sesini dinler veee CEMRE'yi tercih eder.Nurdana döner ve:
--Ben seni svemiyorum nurdan.Ne olur beni anla ben kalbimin sesini dinleyip Cemreyi seçiyorum.Çünkü o benim çocukluk aşkım ve ona olan aşkım her ne olrsa olsun asla bitmez der ve cemrenin arabasına binerr.Cemrein arabasına biner binmez usta şöför cemre gaza basarak uzaklara doğru kaçarlarr.Eyvahhh bu sefer karşılarına polisss çıkar...................
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 13, 2008 7:10 pm

nurdanın intihar ettiği grr ve onları hmn merkeze gtrp sorguya alırlar nurdan tabiki intihar fln etmemiştir.berkin sorgusu alınır nurdan berkin üstine bi iftira daha atmıştır beni zorla intihar ettireekti tehdit etti sen etmezsen ben vururum die nurdanı berikn sorgusu alındıktan sonra karşılaştırmak için geirilen odaya getirirler ve karşılaşırlar denize iyi polis kötü polis oynamışlardır ve yüzü gözü dağılmış bir halde bulr faka nurdan intikamını alacaktır-polis: kzm seni bu adammı tehdit etti deniz başını tam kalrıcakken polis berikn kafasını tutar ve masaya vrr
nurdan:-------------
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 14, 2008 11:56 am

Nurdan:
-Hayırrr ben ondna sırf intikma almka için böyle bişrye yaptımm.Lütfne dha fazla dövmeyin onu der.Polisler hemen iftradan dolayı nurdanı tuutklarla berki serbest bırakırlar tabii.Cemre karakolun önünde berki bekliyordur.cemre:
-Ne yapmışlar sna böyle aşkım der.Cemre hemne berki arabaya bindiri ve hastaneye götürür doktor berkin kolunda çatlma olduğunu söyler ve hemne alçıya alırlar.Çok iyi bakılmasını söylerler.Cemre hemen berki evine götürür.İlaçları alır.Bekri kendi yatağına yatırır.O da kanepede yatar.Ertesi sabah kapı çalınır.Cmere hayırdır kim acaba diyer kapıyı açar..........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 14, 2008 5:53 pm

ve berkin fkrdernekelrinden arkadaşları gelmiştir geçmiş olsuna(ne alakaysa nese boşwerin) ( birazda eğlenelim dimi ama)hep birlikte eğlenirler gülerler cemre onlarla tanışır nurdan çk yi, tanıodur ama cemrenin aralarında tanımadıkalrı vardır

cemre: berk iyileşene şöle bzm evde güzel bi ziyafert veririz
berkin çok saydığı b arkdaşı:işallah

3 hafta sonra
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 14, 2008 11:17 pm

gelecek.Bu yüzden 3 hafta sonra berkin en yakın arkisi harun gelecek der sonra bütn insanlar gider berk zaten harep ve bitapken iyice harpe ve bitap düşer.Cemrenin yarıdıyla yatağa yatar ve cemre uyumak için salona gider tam başını yastığa koymuşken telefon çalar.....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 15, 2008 11:23 am

ve nurdan hala tehditler savuruyodur şu anda serbestir .polislerde çok fazlsa peşinde dolanaz nurdan eski hayatına dvm eder .. nurdan hayatının aşkının denizin ykn arkadaşlarından biri ola nharun olduğunu hnz bilmemek tedir.
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 15, 2008 8:05 pm

Cemre nurdanın tehdirler savurmasınd açok korkar ve hemen berk yanına gider:
-Berk..berk...berk
berk:
-Efendim ne oldu cemre.
cemre;:
-Nurdan arda hapisten çıkmış.Tehditler savurdu.Çok KORKUYORUM.
Berk:
-Korkma gel yanıma.der
Cemre sonra bekrin yanına yatar.Berk cemr ekorkmasn diye ona sarılır.Sabah kadar öğle uyurlar.Ertesi sabah kapı çalar.Saat daha 6.00dır.Cemre çok korkar.Berk hasta kapıyı cemrenin açmasna iizn vermez kal kendi açar ve karşısında harunu görür.Berk:
-Harunn.Sen 3 hafta sonr aglemeycekmiydin der ve sarılırlar.Cemre hemen koşarak gelir ve harunu görünce hemne birbirlerine sarılırlar.Harun:
-İşlerim erkne biitnce size süpriz yapmak istedimder.
Harun cemre ve berk çocukluktan beri arkdaştırlar.Harunun anne babsı almanyada iş bulunca oraya gitmke zorunda kaldılar ve harun her yıl mutlaka gelir arkadaşlarını ziyret ederdi.Cemre hadi siz oturun ben çayı koyayım der.......
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 16, 2008 1:07 pm

ve yeni karakter yağmur girio arkadaşlar cemrenin en ykn arkadaşlarından biri olan yağmur defnenin kaldığı eve gider fkt onu orda bulamayınca cemreyi telefonundan arar deniz emrenin dışarı çıkmasını istemez fkt evde yalnız kalmamasınıda ister haruna evi tarif eder ve harun ayakkabalrını çıakrmadn yapmuru almaya gdr... apartmana tam giricekken bi bakar cemrenin kapısının önünnde nurdan yağmurun boğazına nıçak dayamış

harun :????????????????*
Kullanıcı İmzası
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 19, 2008 4:36 pm

sizi varyaaaa Very Happy:D:D

ben bıçak dayadım..ama deniz arkamısdan koşa koşa gelmiş..beni gördü ve geri çekti bana sarıldı..ama ben denizden kaçıppp tekrar boğazına yapıştım yağmurun........
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 19, 2008 4:44 pm

nurdan abi dnz yok ya saçmalama
şimdi nurdan geldi apartmanda haruhn bni tanıdı cemrenin anlattığı kadarıyla harun daha öncede buan benzer bi vakala karşılamıştı nurdanı sakinleştirdi ben haruna çok teşekkür ettim nese nurdanı da bizle beraber eve götürük çünkü ben polise vermek istemedim - olnarı biliodum -bende artık istanbulda kalıcam malum arık üniversteye gidsicez ve hangi bölümü seçiceğimi bilmiodum cemre ve berk avukat olcaklardı bende turizmci olmak istidum eve giderke nlaf lafı aştı harununda yurizm istediğini ğrendimm-neyse eve geldik olanları harun anlatmaya başladı ---- 3 ay sonra

artık berk cemrenin evinde alıodu fkt cemreve ben bi oda haurnal berkte bi odada bu böle olmicaktı ayrı velreçıkmamız gerekiodu yapmur bi öğrenci evine taşınmay krr verdi harunda yurtta kalmaya üniversite 2 hafa sorna açılcaka ve cemre iel berk iel aralarında yakınşalöma arttı cemre ve ebrk garunal yağmuru birleştirmee çalışıolar deı her fırsatta akşam ymklerinde flm
Kullanıcı İmzası
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 19, 2008 5:06 pm

zaten senin yazman için saçmalamıştım Very Happy:D:D:D:D
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 19, 2008 5:27 pm

e dvm etseydn nese ben dvm ediyim

bi akşam sinemaya gidelim deideler ve 4 ü çok iyi arkadaş olmuşlardı.. sinema diye harun ve yağmuru ektielr yağmur ve harun arasında çok gzl bi aşk doğmaya başlamıştı.sinema çıkılı bi yerde kafe de berk ve cemre oturup yağmurları işzliolardı yağmr fikirleriyle aynı birini bulduğu için çok mutlydu hep birlikte kendi fikirleriyle aynı şeyleri n fdüşünüldüğü bibanaya gittiler üye oldular ve eylemlere hep beraber gidolardı taksimde eylem yapamya gittiler ve yağmur berk cemre kend,ielrni kurtardılar fkt harun gzö latına alınmıştı berk cemre ve yağmur sabaha kdr sorgu yapılan bibnanın önünde bekeldiler ama nafile sabah çıkan grupta yoktu--Very Happy malesedf en son .çıkmıştı artık yağmur ve harun arasıdna daha kuvvetli bişeyler olmayabaşlasdı
Kullanıcı İmzası
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 12:21 pm

neyse birisi dvm ettirsin..bn yasıyım....süleyim banadaa bi aşk bulunnnn Very Happy:D
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 4:38 pm

(ya olay neredeydi ben gelmeyince nereleri geçmiş neyseeeee Very Happy )

Bir akşam yemeğine çıktık.Ben berk en ykaın akrim yağmur Very Happy ve harun.Biz berkle önceden nalşmıştık berke bir telefon gelmiş gibi yapacaktık ve biz kalkacaktık.Neyse çok güzel ve şık bir restorana gitti.Berkle ben yanyna yağmurla harun yanyana oturdular.Neyse yemkeleri söyledik yemke geldikten 5 dakka sonra ben gizliden bekrin telefonunu çaldırdım bekr telefonu açtı sonra telaşlı bir şekilde:
-Cemre annem rahatsızlanmış hemne gitmemiz lazım.
Harun:
-Neeee.Tamam hemne kalkalım.der ayağa kalkar.
Cemre:
-Yo yo yo...sizin gelmenize gerke yok biz gideriz siz keyfinize bakın.
Berk:
-Evet evet siz oturun.
Harun:
-Ya neriman teyzem orda hastayken ben....
Berk daha harunun sözünü bitirmesine izn vermeden:
-Hyaır dediysem hayır.Siz oturun hem zaten öenmli dğeilmiş sadece bizi yanında görmek istemiş o kadar.Hadi biz gittik der ve hemne çıkarız biz.
Harunla yağmur yemektelerken biz bir dneiz kenarına geliriz berk:
-İyiki snein gibi birisini sevmişim.
Cemre:
-Bende aşkım der ve uzun uzun birbirlerinin gözleirne bakarlar.Sonra arabalarına atlayıp eve giderler.... Very Happy

Harun:
-Eeee yağmur heyecanlımısın 2 hafta sonra okullar açılıyor.
YAĞMUR:
-Evet.biraz heyacanlıyım bu ilk yılım olcak üniveristede der.
O sırada yanlarınas bir bayn gelirr harun bu bayanı görünce çoook şaşırır....acaba bu bayan kimdi?........ Question
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 6:48 pm

bak o bayan bensem sizi keserim Very Happy ((yha arkiler bişi yasmadığıma bakmayın saçmalıyorum ki birisi hikayeyi dvm ettirsin Very Happy:D:D ))
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 8:31 pm

(bir dah sçamalam sne devam ettir hikayyei şekerim ne olcak bir zahmet Very Happy )
Bu kadın harunun eski sevgili nuriyedir.Harun hemne ayağa kalkar:
-Merhba nuriye.
Nuriye:
-Merhaba harun.Yeni sevglin mi?
Harun karar lı bir sesle:
-Evet ynei sevgli.Yerini doldurmka çok kolay oldu.der
Yağmur çok şaşırmıştır am bu fırsatıda kaçırmka istemez ve harunun yanına gelip koluna girer ve:
-Bu bayan kim aşkımmm der.
harun:
-Eski svegilim nuriyeee.
Yağmur:
-Eski ynaiii
harun:
-Evet aşkım.Eskiiii.Ama sne hiçbir zman eski sevgilim olmaycaksın.Biliyormusun nuriye ne tesadüfki bizde yarın nişanlanıyoruzz.
Nuriye:
-Öğlemi o zaman eski sevglimde olsan bu mutlu gününde yanında olmak isterim.
Yağmur:
-Ama hayatım hani arkdaşlar arasında takacaktık.
Nuriye:
-Merak etmeyin hnaım efendi çok durmam bir uğrar giderim.
Harun:
-Buyur gel nuriye.Beklriz der ve nuri,ye ordan ayırlır.....eyvahhh! şimdi ne olacak.
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 9:45 pm

ertesi gün harunla yağmur buluşmak zorunda kaldılar ne yapacaklarını bilmediler.Hemen cemreyle berke haber verdiler.Hemen harun gilin yanlarına geldiler ve bu akşma formalitedn bir nişan yapmaya karar verdiler.Harun nuriyeyi arayıp ona nişanın akşma olduğunu söyledi.Akşma olmuştu ve cemregilin(berkle yaşadığı evde) küçük bir nişan yapmış gibi oldular evi biraz süslediler sonra hazırlandılar
ve kapı çalındı.Nuriye gelmişti ahurnla yağmuru tebrik etti ve bir koltuğa oturdu.Sonra bir daha kapı bu sefer yağmurun kuzeni emin gelmiş fazla kişiler olsun diye onu çağırmışlardı.Bir daha kapı çalındı ve hiç beklenmeyen misafir gelmişti nurdan.Gözlerini hemen berkle cemreye dikti yağmur bunu fark edince: emin sen şu kızla ilgilen biraz yoksa burda büyük bir kavga çıkacak der emin hemen nurdanın yanına gider nurdan bir içki verir ve konuşmaya başlar nurdan ilk görüşte emine aşık olmuştu ve eminde ona şaık olmuştu.Sonra iş formaliteden yüzük takmaya geldi mecburen ama daha nuriye gitmemişti.Sonra yüzükler takıldı ve nuriye gitmişti ondan sonra sabah kadra eğlenmişlerdi bu arda harun farkında olmadan

yağmura aşık olmuştu.Ama yağmur ona zaten aşıktı.Sabah kapının şidetle çarpılmasıyla uyndılar....eyvah kim geldi acaba
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 10:00 pm

gelenler polisti nuriye Yağmura şikayette bulunmuştu sevgilimi zorla alı koydu diye.Karokala kadra gitti harun öğle bir durum olmadığı nişanlandığı ifadesini verdiler aynı ifadeyi yağmurda verdi sonra cemre gile geri döndüler.Eve geldiklerinde nurdanla eli yanyana kanepede uyuya kalmışlar(yanlış anlaşılmasın farklı banada değilhani iki kişi aynı yatakda yatarlar ya yan yan o halde.sarılmaışlar ynai)...Yağmur hemen bu anın fotosunu çeker.O sırada emin kalkar:
-Ne yapıyorsun sne yağmur.
Yağmur:
-Hiç fotonuzu çektim çok güzel duruyordunuz.
Emin kısık bir sesle:
-Açıkcası hoşlanmadım dğeil kızdan.
Herkes kısık sesle ooooooo der.Sonra nurdan uyanır:
-Hay allah ben burda uyuyamı klamışım.Ayy saat kaçolmuş der o sırda teli çalar........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 10:10 pm

kim olcak annem..dediki : nurdan nerdesin saat kaç oldu sen hala ortalıkta yoksun..bende hmn geliyorum anne dedim...ve ordaki herkese gitmek zorunda olduğumu söyledim..tam arkamı döndüm giderken..emin nurdan dedi...bende arkamı döndüğümde emin önüme diz çökmüştü....

nurdan benmle çıkarmısın, dedi.
benim dilim tutulmuştu çünkü daha yeni tanışmıştık..ama bende ona ilk görüşte tutulmuştum..bende "EVETTTTTT" DİYE herkesin önünde haykırdım..birbirimize sarıldık..ben seni evine bırakırım dedi ve yolda giderken yolda tam önümüze fakülteden ........
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 10:17 pm

Fakülteden eminin arkadaşı rüya çıktı:"emin senin ne işin burda" dedi.Emin: "Tanıştırayım yeni sevgliim nurdan.Onu evine bırakmaya gelmiştim" rüya buna çok bozulur çünkü oda emine aşıktı.Bunu söyleyememişti ona.Sonra emin nurdanı evine bırkatı ama apartmanın kapısında nurdan birisyle karşılaşmıştı..........
Kullanıcı İmzası

En son BERK_cemre_RR tarafından Paz Tem. 20, 2008 10:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   

Kullanıcı İmzası

&&&& Tamamlama &&&&

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki