Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

&&&& Tamamlama &&&&

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 10:28 pm

o yaşardı... dedimki " yaşar ne işin var burda çabuk gittt " bu arada bağırıyordum ve onu ittim.. yaşar : nurdan seni seviyorum anla,dedi...

bende onu ittirdim düştü..o sırada emin geldi...beni rahatsız ettiğini gördü..yaşara vurdu..yaşarda ona vurdu..büyük kavga çıktı..annem dışarı çıktı ve neler olduğunu sordu..ben herşeyi anlatmak zorunda kaldım..emini eve aldık..buz koyduk vurulan yerlerine...onra emin bizde kaldı..babam öldüğünden beri (tabi gerçekte babam sağ ) ilk defa eve erkek biri gelmişti...neyse sabah erken kalkmış..yanıma geldi..ve beni öperek uyandırdı.onra her zmnki gibi berk cemre harun yağmur ben emin körpe ye gittik..ve orda yaşar vardı..yine kavga çıkıcak diye çok korktum..ama allhtan harun ve berk engel oldular...ama asıl sorun geliyorum demezdi..tam otururken....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 10:41 pm

allah bu seferrde üvey abim Ali.Gene buldu beni.Babamdan sonra bana güya ağabeylik taslıyor.Oturuduğumuz masaya geldi ve:"Dün neler olmuş nurdan" nurdan:" Bu sni hiç ilgilendirmez" Ali nurdana tokat atmaya yeltenirken emin alinin elini tuttu:"işte orda durun beyefndi.Bir bayan el kalmayacağını küçücük çocuk bile bilir." ali:"Sen karışma der.Yoksa sen dün gece ağrıza çıkaran çocukmusun" Emin:"Evet.
Ali:"bana bak kardeşimden uzak dur ben onu yaşara vereceğim.Namusumuza dil uzatmadan evlenecek ve sende onun yakasını bırakacaksın"Emin:"hangi devirde yaşıyoruz beyefendi o zman bizimde niyetimiz ciddi."Ali:"Bana bak çocuk ben yaşara söz verdim ben ne dersem o olur." Cemre:"ali sakin ol ne yapıyorsun ya sen.Bana bak hele bu kızı o pis yaşara ver seni öldürürüm ali.Bu kız okyacak ve istediğiyle [b][size=9]insanla evlenecek !!!"Ali:"ooo cemre dmek sende burdaydın.Nasıl mutlumusun sevgili berkciğinle.Ama sende şunu unutma sen hiç bir zaman berkin olmazsın.Sen benim olacaksın.Beni sevceksin."Berk:"Hop kardeşim işte orda dur sne kim oluyorsun ha.O benim sevgilim ve beni seviyor snei değil." Ali"Görürsünüz". der ve orda uzaklaşır nurdan ağlamya başlar.Emin onu teselli etmeye çalışır.Berk sinirden küplere binmişti [b][size=9]harun yağmur ve cemre onu sakınleştirmeye çalışır.O sırada bir ambulans sesi duyulur....Aman alahım brisine bişrye olmuştuuu........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 10:53 pm

dışarı çıktık bi baktım yerde kanlar içinde yatan aliii.....ben ağlamaya başladım..emin bana sarıldı beni teselli etmeye çalışıyodu...hastaneye hmn gittik ali çok kan kaybetmiş kana ihtiyaç vardı...kan grubu 0 rh (-) idi...hiç birimizin kanı uymuyodu..bi kişi hariç..EMİNN..emin hemen kan verdi....ali sonunda yavaş yavaş iyileşiyordu...eminin kan verdiğini öğrenince başta inanmadı..ama sonra inandı ve emini çok sevdi....artık araları düselmişti...ali iyileştiğinde bana nişan yaptık..çok güsel bi geceydi..gecenin sonunda harun müziği durdurdu hepimis çok şaştık...noolduğunu anlamadık...harun birden bağırdı YAĞMURRR SENİ DELİLER GİBİİİ SEVİYORUMMM BENİMLE EVLENİRMİSİN ?? hepimis şaştık kaldık..yağmurun dili tutuldu..oda EVETTT dedi...çok sevinmiştik..artık nuriye için yaptıkları formalite gerçek olmuştu..ama bir pürüzü unutmuşlardı..o gece bnm nişanımı birileri bir olup bastı...bunlar.......
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 11:04 pm

burayı basanlar yaşarla arkdaşlarıydı.Yaşr:"bu nişan olmaz" diye haykırdı.Nurdan beni neden sevmeidn haa" oysaki ben seni delilerce svemiştim" Nurdan:"Seni sevmeidm çünkü görüş farklılığız.Yaşr anla artık senle biz anlaşamayız olmaz nereye kadar sürebilrdiki ilişkimiz hem ben snei sevemem ben emine aşık oldum.Onu seviyorum sana böyle duygular duyamam anla beni"Yaşr:"peki öğle olsun.Ama sende şunu unutma ben
snein gibi kimseyi sevemem" der ve çeker gide sonra nişan devam eder.Ertesi gün körpede buluşuruz hepimiz.Tabi harunla yağmur yeni aşıklar oldukları gibi kumru gibi birbrileirne sarılıyorlardı.Emenle nurdan evlilik planları yapıyorlardı.Pkei ya biz.Hiç bir şey yapmıyordk.Berke çok sinrilenmiştim biz niye böyle kös kös oturuyorfuk....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Paz Tem. 20, 2008 11:13 pm

emin berkin kulağına "artık zamanı" dedi.berkte tamam dedi...sonra cemre ye çok romantik bi evlenme teklifi edicekti ama ondan önce ordaa canlı müzik vardı..berk çıktı oraya ve başladı şarkı söylemeye " I love you I love you !!! Do you love me !! yes I do " şarkısını sülemeye...şarkı bitti cemre bu şarkının kendisine söylendiğini anlamıştı ve yanakları kızarmıştı..sonra berk herkesin sahneye bakmasını sitedi..sonra mikrofona bağırdı "CEMREMMMM BENİMLE EVLENİRMİSİN " cemre ne yapacağını bilemedi..sahneye koşup berke sarıldı..öpüştüler.. o da EVETT diye bağırdı...bizde eminle çok sevinmiştik..artık 3 lü düğün yapabilirdik...

NURDAN & EMİN
CEMRE & BERK
YAĞMUR & HARUN
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 2774 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 21, 2008 1:18 pm

konu nerden nereye geldi nasıl buluyosunuz bunları yaa
Kullanıcı İmzası
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 21, 2008 1:29 pm

saol sedacımm Very Happy

neyse dvm ediyim..

biz planlar kuruyoduk..ama cemre bişi dedi.. " ee biz okuyoruz daha okul bitmedi şimdimi evlencez ?? " ben hmn cvp verdim : "hyr cemrecim okul biticek ve sonra evlenicez.." cemre biraz daha rahtlamıştı...biz 4.otururken harun & yağmur geldi..çok mutlulardı...gezip tozuyolardı..yağmura hmn neler olup bittiğini anlattık..yağmur çk sevindi tabi harunda...3 düğün birlikte yapıcaktık tabi okul bitince....ama hepimizin unuttuğu çok büyük bi sorun vardı......
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 21, 2008 2:45 pm

wayy be hikaye ye baqq Very Happy
Kullanıcı İmzası
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Ptsi Tem. 21, 2008 2:56 pm

eft dvm ediyorum...

o sorunn o gün gelen nurdanın kuseni büşraydı.çünkü o harunu seviyodu..bana sülemişti.bende bu olamaz demştim..ama gönül otada konar.......Very Happy

neyse o günde ankaradan necdet gelmişti (genç ama aynı necdet 17 yaşında )
biz köhrede buluştk..büşrada geldi..harunda ynnda necdeti getirmiş..büşra necdete ilk görüşte aşık oolmuştu necdette büşraya ama daha birbirlerini tanımıyorlardı.tanıştırlar...3 ay sonra büşra ve necdet çıkıyodu ama büşra çok sıkılıyodu..kaç aydır birbirlerini tanıyorlardı hiç birşey olmamıştı..

bi gün metruk eve gitmiştik hep beraber necdet yoktu büşrayı arkasını döndürdük ve sonra tekrar arkasına döndürdüğümüzde necdet diz çökmüştü..bnüşraya hepimisin önünde benimle evlenirmisin dedi...biz biliyorduk çok sevinçliydik..büşra bir an dondu ama sonra EVET dedi...çok sevindik...büşrada çok sevindi..onlarada nişan yaptık..hepimis çok sevinçliydik çünkü 3 düğün olcağını 4 lü düğün yapıcaktık...hepimis bol bol dans ettik ama gecenin sonunda..........
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 6:53 pm

Cemre çok üzügndü.Berk:
-Nen var cemre.
Cemre:
-Bilmiyorum bekr içim hiç rahat değil.
Berk:
-Nasıl yanii.Eğer nişanı diyorsan daha erken planımızda değişiklik yapabiliriz.
Cemre:
-Evet bende bunu istiyordum çünkü aklımda bir fikir vardı.
Berk:
-Neymiş o bakalım.
Cemre:
-Ya içimizde bazıları birbirlerine düşmanken(nurdanın bir zmnalar ban olna düşmalığı hnai berk yüzünden.. Very Happy ) şimdi çok iyi dost olduk.Keşke diyorum 4.müzde nianımızı birlikte yapsak.Gerçi bazıları nişnalandılar ama doğrusu hepsi tek biz kaldık.Diyorum baştan ve hepimiz beraber nişnalansak ne dersin.
Berk:
-Bence bu çok güzel birşey.Hani bu fikrini çocuklara söyleyelim.
Cemre:
-Yok şimdi söylemeyelim yarın köhrede buluşruz o zmna orda söyleriz.Nede olsa en büyk süprizler ve aşklar orada başlamadımı.Diyerek berke sarıldım.Sonra çocuklarla gece sonunda konuştuk ve yarın köhrede buluşmaya karra verdik ve evlerimize gittik.
Ertesi gün hepimiz köhrede buluştuk biraz konuştuktan sonra Berk:
-Arkadaşlar aşkımın güzel fikri var.
Büşra:
-Neymiş.
Cemre:
-Arkadaşlar biliyorsunuz siz hepiniz nişnalandınız ama tek biz kaltık nişalanmayan diyorum biz yani hepimiz bazılarını yeniden sırf bizi yanlız bırakmamak içim bereber nişanlanalım diyorum.
Nurdan:
-Bence çok güzel bir fikir hem nikah tazemiş oluruz hemde hiç birimizin yapamadığı metruk evde nişanlanırız.
Yağmur:
-Bencede çok güzel olur.
Büşrada:
-Biz ynei nişalandık ama metruk evde yneidne nişanlanmak daha güzel olur.
Cemre:
-Kızlar onay aldık ya sizler.
Harun:
-Bana uyar.Benimde küçüklüğümden beri hayalim vardı o evle ilgili.
Emin:
-Nurdanım istedikten sonra bende isterim
Necdet:
-Hayır desem bile tek ben hayır dediğim için genede olacaktı ama bende evet diyorum.
BU sevinçli haberi alan cemre çok mutlu olmuştur.Ertesi sabah hemen hazırlıklara başlayacaklardı.Sabah büyük bir şiddetle kapı çalar cemre korkarak uynır berk hemne kapıyı açmaya gider.....acaba gene kimdi?.... Very Happy Question
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 7:18 pm

harun ve yağmur gelmişti...
yağmur :
" sanki akşama nişanlanan biz deiliz gibi uyuyosun ya bravoo "
cemre :
" tamam yağmur kalktım giyinip gelicem süsleri nurdan alıcakmış,şarabı necdet,berkte yemeklerle ilgileniyo,eee siz napıcaksınız ?? "
harun :
" biz düzenlemeyi yapıcaz.yüzkleri alıcaz daha bizimkiler hazırda sizinkiler hazır deil "
berk uynamış gelmişti..
harun :
"abii nerdesin yaa bugün nişanlancaksın halaa uyuyosun yaaa "
berk :
"dün akşam cemreyle geç vakte kadar oturduk o yüsden "
harun :
"hımmm belli canım belliiiiii "
berk :
"harunnnnnn sabah sabah bana böyle şakalar yapmaa "
harun :
"hmn kızma adı üstünde şakaaaaa "
berk :
"hdi hadi yürüyün metruk eve"
cemre :
"nurdişler nerde ? "
yağmur :
"onlarla metruk evde buluşcaz..
veee sonunda akşam olmuştu.....hepimiz ordaydık amaaaa heyecandan birisi orda yoktuu... (( berk diil baştan süleyim Very Happy:D:D:D:D:D )))
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 7:46 pm

bu takii bendim yani Cemre:
-Offf allahım.Bugünün keyfini çıkarmak istiyorum ama bir yandan ne bileyim çok tuhaf hissediyorum.O sırada kapı çalar gelen harunla berkti.Berk:
-Neredeydin aşkım herkes seni bekliyor.
Cemre:
-Zaten bende şimdi çıkacaktım.der ayağa kalkarken başı döner tam düşecekken berk tutar.
Berk:
-Neyin Cemre sen iyi değilsin.
Cemre:
-Yok yok geçti.Heyecandan heyacandan.
Harun:
-Doğal yani heyecanlanman.,
Cemre ayağa bir daha kalkar tam kapının oraya geldiğinde gene düşer gibi olmuştu.Berk:
-Bu böyle olmayacak Cemre bak yürüyemiyorsun der ve Cemreyi kucağına alır.Cemre:
-Berk saçmalama ne yapıyorsun.
Berk:
-Pıratik yapıyoruz aşkım.Evlendiğimiz zaman evimizin kapısının eşiğinden seni kucağımda geçireceğim.
Cemre:
-Berk saçmalama indir beni
Berk:
-Zaten apartmandan çıkmamıza az kaldı.Bak çıktık.Taksi nerde kaldı harun.
Harun:
-Şimdi gelir.Haaa geldi işte.der ve sonra taksiye bineriz.Sonra metruk eve gelirler.Herkes ordaydı.Nurda,Yağmur,Büşra,Emin,Necdet başka kimseyi çağırmamışlardı çünkü burasını kimsenin bilmesini istemiyorlardı ertesi akşamda evlerinde aile arasında sade bir nişan yapacaklardı.Artık herkes burdaydı.Büşra bir anda heycanlanarak:
-Peki kurdalelerimizi kim keşecek.
Necdet:
-Doğru kim kesecek
Nurdan:
-Kim olacak ilk önce hep beraber yeni nişanlıların kurdalelerini keseceğiz sonrada onlar hepimiznkini tek tek kesecek.
Yağmur:
-Evet iyi fikir.
Sonra Berkin yüzüğünü Harun Cemreninkini bütün kızlar birlikte taktı.Sonra hepsi makastan beraber tutarak kurdaleyi kestiler sonra herkes kendi nişanlısın yüzüğünü parmağına taktı ve Berkle Cemre hepinin kurdalelerini tek tek kestiler.Artık hepsi nişanlıydı ve beraber nişnalanmışlardı.İlk dansı yeni nişanlılar başlattı sonra herkes dans etmeye başladı.5 dakka sonra Cemre kendini garip hissetmişti.Cemre berke:
-Berk bana 5 dakka müsade et.
Cemre:
-Galiba kusucammm der hemen koşarak metruk evin arkasına gider ve kusar sonra berk gelir Cemreye bir mendil uzatır .O sırada herkes gelir
Harun:
-Ne oldu Cemre.
Cemre:
-Yok birşey sanırım heycandan olmalı.
Harun:
-Seninkide ne heycanmış yaa.
Berk:
-Hayatım istersen artık gidelim sen iyi değilsin.
Cemre:
-Yok yok iyiyim devam edelim der.
Tam adımını atarken düşer bayılır..........eyvah şimdi ne olacak? Sad
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 8:11 pm

onu hmn hastaneye götürdük..doktor yüzülecek bi hbr verceği için üsülmültü
doktor :
"cemre hemde kanser.....ne diyeceğimi bilemiyorum.."
berk donmuştu..nasıl üzüleceğini bilemedi..berk çook üsülmüştü...
harun :
"çok teşekkürler doktor hanım."
cemre :
"neyim varmışşş ?? "
cemre :
ama hepimizin suratından düşen bin parça neden böyle yapıyosunuz...
yağmur :
" cemreee kansersin...
cmre berk gibi donmuştu..eve gittiler kimse konuşmuyodu..cemre sessizce ağlıyodu..berk ise ne yapacağını bilmiyodu..cemreyi beerki teselli ettik..cemre ayağa kalktı..çay içiceklerdi...su koymaya gidicekti çaydanlığa....ayağa bi kalktı veee.....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 9:49 pm

Ve yeniden bayılmıştı.Hemen Berk onu kanepeye yatırmıştı.Kızlar hemen bir kolonya getirmişti.Cemre o gün sabaha kadar uyanmadı.Saat çok geç bir saat de kaltı.Cemre kalktığında saat daha 05.00dı ve bir türlü geri uyuyamadı.Yataktan kaltı salona geldi.Bir baktıki herkes salonda ve uyuyorlar.Cemre biraz hava almak ve kendine gelmek için çantası alıp dışarıya çıktı.Denizz kenarına doğru gitti.Biraz yürüda ve sonra bir banka oturdu.Aklından bir sürü kelimeler geçiyordu "daha sevdiğim insana kavuşamadan bu dünyadan gidersem....Kaderi cilvesi buymuş demek....Daha gençliğimi yaşayacaktım...Gerçekleştirmek istediğim bir sürü hayallerim vardı..." Sonra bir elin omzuna dokunduğu hissetti.Arkasını döndüğünde doktorunu gördü.Doktor hanım:
-Senide uyku tutmadı sanırım.Benimkide soru seni tutmayacakda kimi tutacak.İnan Cemre çok üzüntülüyüm aslinde aşılacaka bir hastalık.Eğer sende direnirsen bu haslığı aşabiliriz.
Cemre:
-Bilemiyorum.Bularda bir yerdemi oturuyorsunuz.
Doktor hanım:
-Evet şu sokağın arkasındkai apartmanda.
Bir süre ikiside sessizce dalgaları seyretti.Sonra Cemre biraz heycanla:
-Peki benim kanser olduğumden eminmisiniz.
Doktor hanım:
-Testler öğle söylüyor Cemre hanım.
Cemre:
-Ben bu testleri bir daha yapmaktırmak istiyorum.
Doktor hanım:
-Peki yapalım.Hadi o zman hemen hastaneye giderlim.
Cemre:
-Peki der sonra bir taksi durdurup hastaneye giderler.
Berk uyandığında Cemreyi yatağında bulamayınca telaşla etrafa bakar göremez hemen odalara gider.Salona gider ordada yoktur.Kısık bir sesle:
-Harun...Harunnn..
Harun:
-Ne oldu berk
Berk:
-Hisst.Cemre yok
hARUN:
-Neee.Ne demek yok.
Berk:
-Yok işte..
Harun:
-Biraz bekleyelim belki hava almaya çıkmıştır der.
Bir kaç saat sonra kapı çalar gelen Cemredir.Berk:
-Nerelerdeydin sen.
CemrE:
-Hava almaya çıktım.
Harun:
-İnsan not bırakır ama
Cemre:
-Her neyseee hadii kahvaltıyı köhrede yapalım gelirken sıcak boğça aldım da.
Berk:
-Çok neşeli gözüküyorsun.
Cemre:
-Bilmem içimde öğle bir sevinç var.Hiişşşt uykucular hadi kalkın.
Büşra:
-Hayrola çok neşelisin..der
Sonra hepsi birlikte evden çıkarlar köhreye gelirler.Kahvaltılarını yaptıktan sonra Cemre biraz üzügün bir ses tonuyla:
-Size birşey söyleyeceğim çocuklar.
Berk:
-Neymiş o cemre.
Cemre:
-Ben...ben..ben hasta değilmişim der.
Haurn:
-Nasıl yani.
Cemre:
-Bugün doktor hanımla karşılaştık ve yeniden tesler yaptırdım ve hiç birşey çıkmadı.
Nurdan:
-Peki ya doktorun dedileri.
Cemre:
-O gün doktor nöbetçi olduğu için ee haliyle biraz uykuluymuş sadece yanlış görme diyeyim size.
Berk sevinçle:
-Haytımın en mutlu günlerinden birisini yaşıyorum şuan diyerek Cemreye sarılır.
Cemre:
-Eee size müjdemi verdim birde Nurdana özel bir müjdem daha varr.Bugün Hastaneden çıktığımda sence kimi gördüm nurdan
Nurdan:
-Bilmem.?!.Kimi gördün
Cemre:
-Yok söylemeyceğim.Ama merak etme gelmesi yakın.
Nurdan:
-AA kim acaba bak merak ettim.der
o sırada köhremin kappısından birris girer.....acaba bu kişi kimdi? Question Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 10:46 pm

arkamı bir döndüm 3 yılır lozanda yaşayan ahmet abim...yerimden kalktım koşa koşa ona sarıldım..oda bana sarıldı...emin yanımdaydı birden ne olduğunu anlamadı galiba kıskandııı..ama cmre abisi deyince kızardı..çok sevinmiştim..sevinçten havalarda uçuyodum..aibimi ne zmndır görmüyodum...cmreyede sarıldım bu sürprizinden dolayı....sonra eve gittik..zaten cemre çok yorulmuştu eee normal dün bütün gün çook yorulmuştu...bizde uyuduk..bu gece hep beraber berkle cemrenin evindeydik..hepimis beraber yatıyoduk....ahmet abimde bizdeydi..bunu normal karşıladı...ee nede olsa bu zmnda çok normaldii Very Happy:D:D:D:D:D:D ..

neyse sabah kapı çaldı o kdr şiddetlydiki ne olduğunu anlamadık veeeeee kapıyı açtığımızda........
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 11:09 pm

Karşımızda Nurdanın üvey abisi Ali vardı.Ali hışımla içeriye gir ve ahmetin yanına gitti:
-Senin ne işin var burda.
Ahmet:
-Bu seni hiç ilgilendirmez.
Ali:
-Ne demek ilglendirmez.Seni bir daha kardeşimin yanında görmeyeceğim diye Nurdanın kolunda tutar ve arkasına çeker.
Ahmet:
-Babam ölmeden önce abisi değilsin Nurdan sana abi dediği zaman yüzüne ben senin abin değilim diye bağırdığın zmnaları ne çabuk unuttun.
Ali:
-Bu da seni ilgilendirmezz.O benim her şekilde kardeşim
Ahmet:
-Tabii kardeşin.Ama bunu unutma ona abilik yapan bendim sen değil
Nurdan:
-Abi yapmayın lütfenn.
Ali:
-Yürü Nurdan gidiyoruz diyerke nurdanın kolundna tutup sürükleyerek götürmeye çalışır.Nurdan direnir:
-Hayır sneinle gelmeyeceğim.
Ali:
-Sana gel dedim.
Ahmet ALİYE YUMRUK ATARAK:
-Sana kız gelmeyeceğim dedi dedi ve kavga etmeye başladılar.
Aliyle Ahmeti çok zor birbirlerinden ayırdılar.Ahmetin kaşı patlamıştı.Cemre hemen ilkyardım malzemelerini getirdi.Hmen pansuma yaptılar.Sonra Nurdan abisine sarılarak:
-Bir daha gitme abii.Bnei burda bir daha yanlız bırakmaaa.diye ağlamaya başlar.
Ahmet:
-Tamam Nurdancım bir daha snei asla bırakmayacağım der.
Cemre:
-Hadi biz çarşıya çıkalım evde yemeklik birşey kalmamış der.Nurdanla Ahmeti tek başlarına bırakırlar.Onlar evdeyken diğerleri Köhreme giderler.
Emin:
-Nurdanın başka bir abisi olduğundna haberim yoktu.
Cemre:
-Aslında Nurdanın babasında suç.Bu gelen abisi öz abisi yani anneside babsıda bir 3 yıldır lozanda yaşıyordu.Bazı sebeplerden dolayı oraya gitmişti.
Berk:
-Bu Ali olan üvey abisi babasının ikinci eşinden.Ahmetle bir türlü geçinemezlerdi.
Emin:
-Nurdanın bu aralar hem morale hemde abiisyle iyi vakit geçirmeisne ihtiyacı var
Yağmur:
-Bencede.
Büşra:
-O zman bu akşam sinemaya gidelrim.Ynei bir filim gelmiş biizm arkadaşlar çok met ettiler hepsi onayladılar.Sonra eve gitmke için kaltılar eve gelmenend eönce msnavdan birkaç sebze meyve aldılar.Eve geldiklerind ekimse yoktu.Yalnız masada bir not vardı.
"Çocuklar bzi abimle biraz dolaşacağız.Akşam bizi beklemeyin.Yarın köhremde 11.00 gibi buluşalım görüşüz..."""".........................
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 11:24 pm

bizde yrn köhre bulştuk..abim eminle tanıştı..ben abim sevmicek diye çok korktum..ama çok ii anlaştılar..sonra konuşuyoduk çok güsel bi sohbet vardı..biz çok ii anlaşmıştık..hatta abimle bisim 4.lü düğünümüzü konuşuyoduk Very Happy ...ama tam o sırada birisi geldi ve işler çok kötü karışttı......
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 22, 2008 11:31 pm

Bu gelen yaşardıı.Ahmet Yaşarın nurdana olan duygularını biliyorduu.Yaşar dayanmamıştı ve bir daha nurdanı görmek için gelmiş son bir kez daha.Ahmey yaşarı gönrünce çılgına döndü.Vakti zamanında Nurdana yaptıkları gelmişti aklına.Nurdan bir ara ilişkileri vardı.Birbirleirni çok seviyorlardı ama Yaşar Nurdanı hiç ummadığı bir anda sırf başka bir kız için terk etmişti ve nurdan aylarca uzuntüden hastalanmıştı ama sonradan nurdan hayata yeniden tutunmuştu.Ahmet bunlara karşılık genede yaşaar:
-Hoşgeldin diye elini uzattı ama yaşar bu uzanan eli kapul etmedi.......
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 9:56 am

ahmet yaşara sinirlenmişti..ama sırf bnm için katlanıyodu..yaşar beni konuşmaya çağırmıştı.
yaşar :
"nurdan iki dakikalığına konuşabilirmiyiz önemli !! "
emin :
"ne konuşucaksın nurdan ı yine yine ve yine üzüceksin artık çek git hayatından !! "
nurdan :
"emin tamam sakin ol.ne konuşucaksan burda konuş yaşar benm kimseden gizli saklım yokkkkk !!! "
yaşar :
"nurdan ben amerikaya gidiyorum...sırf seni unutmak için.. bir daha nasılsa karşına çıkmıcam.o yüsden konuşmak istedim.sana son kez sarılmak istiyorum !!! "
emin kızgın gözlerle bakmaya başlamıştı..
nurdan :
"yaşar tmm snnle bi geçmişimiz olabilir amaaa şimdii ayrıyız ve seni sevmiyorum hatta içimde sana karşı nefret bile var.sana sarılmamı beklemeee !! "
yaşar :
"peki nurdan hoşçakal kendine iyi bak ! "
nurdan :
"hadi yeter artık çek git hayatımdan bıktım sendennnn !! "
yaşar içinden söylenmekte " daha burda bitmedi nurdann "

yaşar gidiyorken bende yerime oturdum..ama arkamı döndüğümde yaşar ....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 10:15 am

Yaşar:
-SENİ SEVİYORUMMM NURDANN diye bağırdı.
Nurdan:
-Yeter artık yaşar çek git hatımdan giitt.Diye bağırdı.
Herkes onlara bakıyordu.Sonra nurdan yerine oturdu ve başını ellerinin arasın aldı.Ahmet Nurdanı teselli etmeye başladı.Sonra birlikte kalktılar.Hep beraber yürürken Büşra:
-EE akşam sinemaya gidiyormuyuzzz.
Emin:
-Gidiyoruz tabiiii.Sonra yürümeye devam ettiler.Yarın okullar.Neyse akşma oldu hep beraber sinemaya gitmiştik.Çok güzel bir filimdi.İÇİnde hem romantik hem de aksiyon vardı.Süper bir filimdi sinemadna çıktığımız halde etkisnden kurtulamamıştık......
Ertesi sabah saatin çalmsıyla beraber uyandık.Bİraz kahvaltı yaptık hemen giyinip dışarıya çıktık.Bekr:
-EE nasıl heycan varmı?
Cemre:
-Bugünden itibaren artık ÜNİVERSİTELİYİZ.
Berk:
-Çok doğru söylüyorsun.Ama ne şanslıyızki ikimizde aynı yeri tutturduk.
Cemre:
-Biliyorsun avukat olmak benim çocukluğumdna beri halimdi.
Biz tam yürüken karşıdan Nurdan geliyordu.yanında eminde vardı.Cemre:
-Siz nereye böylee.
Nurdan:
-Okula gittik ilk ders boşmuş öğrenmetn yokmuş bizde bir kafeye gidelim bişeyler yeriz dedik.
Berk:
-Desenize ilk günden dersler boşş.dedi
Emin:
-Sizde okula herhalde.
Bekr:
-Evet dedi
Nurdan:
-Hadi allah zihin açıklığı verisn dedi ve yolumuza devam ettik.
Biz tam okulun kapısındna girerken birisi bana sesleniyordu........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 10:28 am

bu seslenen liseden arkisi kadirdi..ne tesadüftiki aynı lisede ve aynı üniversitede okuyacaktık....kadiri berkle tanıştı...berk kadiri pek sevmemişti kıskandı... Very Happy:D
neyse sonra cemreler bisim mimarlık fakültesinin oraya gelmişlerdi.hep beraber eve gttik ders çalışıp bir an önce üniversiteyi btirip ayaklarmızın üstünde durmak istiyoduk..fakülteden çıktık giderken yolda bir hoca gördük bu hoca galibaa ....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 10:44 am

Nurdna gilin boş geçen dersinin hocasıydı.Nurdna gil bu hocayı tanımakdıklaır içn slm vermediler.Sonra Köhreye gittik.Köhreye gittiğimizde yağmur la harunda ordaydı.Harun hararetli hararetli bişryler naltıyordu yağmura yağmur üzügn görünüyordu.Bizde hemen yanlarına gittik.Emin:
-Hayırdır nedir bu ikniznde suratı.
Harun:
-Ben yarın almanyaya dönüyorum çocuklar.
Cemre:
-Bu kadra çabuk mu?
Harun:
-Biliyorsunuz çocuklar benimde orda bir üniveristem var.
Berk:
-Ah harun ne vardı sanki Türkiyede bir yer yazacağına gittin Almanyada yazdın.
Harun:
-Ailem orda berk.Hem burda olsam bile kimse kalıcam.
CemrE:
-Aşk olsun harun e biz ne güne duruyoruz.
Herkes susumuştu bir süre öğle kaldık.Sonra yağmur labovaya gitmek çin bizdne izin isteyip gitmişti.Yğmur gidince Harun:
-Çocuklar Yağmura süpriz olsun diye söylemedim ama almanyadaki okulumda yarı yılı okudktan sonra yatay geçişle Türkiyedeki okula gelbilirim.Aman skaın yağmura söylemyin.
Cemre:
-Söylermiyiz hiç..Der bu haberdne sonr artık herkeisn yüzü gülüyordur.O sırda yağmur gelir.
Emin:
-EE okulda ilk günleriniz nasıldı.
Necdet:
-Valla benim iyiydii.Okuladkai arkdaşlar tam kafa dengii.İyiki Gazetecilik bölümü seçmişim.
Büşra:
-Valla benimde güzeldi.Gerçi vetenirellik zor diyor herkes ama çalıştıktna sonrz kolaydır.
Berk:
-Valla bizmki güzeldi ama ilk gittiğimizde önümüze bir kitaplar koydular sanki kitap değil ciltti.
Nurdan:
-Bizim ilk dersimiz boştu ama ondna sonrkai dersler güzeldi.Yalnız alamız gerekenleri bir verdiler 2 sayfa tuttu valla.
Emin:
-EE yağmur snein nasıldı.
Yağmur üzügn üzügn:
-Güzeldi.
Harun:
-Seni beyaz önlükler içerisinde görmekyi çok isterim
Bekr:
-İiçimizde bir doktor olması çok güzel.Hiç değil birşey olduğu zman ynalış paporlaır incalemz.
Hepimiz bir den güldük.Sonra bir baktım ki Kadirle yanında bir arkaşıyla geldi.Cemre:
-Hoşgeldin kadir.Buyu otur..berk kadiri sevmediği için sesini hiç çıkarmadı
Kadir:
-Sağ ol cenmrecim am biz başka masaya geçelim derss çalışmamız gerkeiyor.
Cemre:
-Peki sen bilirisn.
oo Sırada Kadirin yanındkai arkadaşı şaşakın bir vaziyette:
-Yağmurrrrrrrrrrrr dedi..................kimdi buuu Question
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 10:59 am

yağmurun eski sevgilisi sinan...yağmur çok şaşırmıştı...ama sinana nefretle bakıyodu...sinanda beyaz önlük vardı..yağmur aynı fakültede olduklarını anlamıştı..harunda arkasını bi döndü..
harun :
"oo sinan kaç yıldır görüşmüyoruz nerelerdesin napıyosun ? "
sinan :
"iyiyim be harun ne olsun işte doktorluk için okuyorum "
harun :
" aa bak nişanlımla tanıştıyım..yağmur..o da dokto olucakk !! "
sinan :
"nee nişanlın mııı ?? vayyy yağmur bulmuşsun harunu oynatırsın parmağında "
yağmur :
" kapa o çeneni sinan..bi kere ben harunu çok seviyorum biz onunla evlenicez "
harun :
"nooluyo burda sen nerden tanıyosun yağmur sinan ı "
sinan :
"dur ben söyliyim 2 sene önce benimle çıkıyodu harun.. "
yağmur :
"bana ihanet etti harun..bunla nasıl arkadaş olmuşsun anlamadm ! "
sinan :
" sus kapa o çeneni sen eğer okula gelseydin o günlerde bunlar olmazdıııı "
yağmur ağlamaya başlamıştı..sonunda harun dayanamadı veee....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 11:50 am

Sonunda harun dayanamadı ve:
-Bana bak sinan her ne olursa olsun senin sevgilimi ağlatmaya hakkın yokk.Dua et ki seninle geçmişe dayanan bir arkadaşlığımız var yoksa sana yapacağımı bilirdim.Şİmdi çek git burdaaannn diye bağırır.
Sinan:
-Benim suçum yoktu yağmur hep senin yüzünden hep diye bağırdı ve orada uzaklaştı.O uzkalaştıktan sonra yağmur çantasını alarak koşarak uzaklaşmaya çalıştı ama harun hemen peşindene koştu.
Nurdan:
-Gene neler oluyor ya bize.Şuna bak hakatımız entirikalarlar dolu.Dedi ve yerine oturdu.
Cemre:
-Yağmur çok hassastır.Sinanın böyle konuşması onu çok etkiledi.
Berk:
-Olay ney peki Cemre.
Cemre:
-Ya hiç sormayın bundna 2 yıl önce yani biz lise1 deyken Yağmur Sinanla sevgiliydi..Yağmurla sinan zaten ilkokuldan beri birbirlerine aşıklarmış ama Sinan en sonunda Lisede Yağmura aşık olduğunu itiraf etti.Yağmurda kabul etti tabi çıkmaya başladılar.Ama bunlar yıl sonuna doğru çok kavga emeye başladılar ne zmana küstüler ne zmanlar barıştılar hiç belli olmazdı.Ama bunun sebebi hep sinandı.Gereksiz yere kıskanır gereksiz önemi olmayan konulardan kavga çıkarırdı.Ama sonra dayanamazlardı barışırlardı.Bir gün Yağmur çok rahatsızlanmıştı ve okula gelmemişti.Sinan bana gelip yağmurun neden gelmediğini sordu bende hasta olduğunu söyledim o an yüzünde bir öfke vardı.Aradan 2 gün geçti o arada Sinan başka bir kızla çıkmaya başlamış.Yağmurun bundan haberi yok bende bilmiyordum .Yağmur okula geldiği gün sinan yağmurun yanına getti çiçek verdi falan.Neyse Yağmura bir sürprizi olduğu söylemiş ve evine çağırmış.Hatta evin anahtarını bile yağmura vermiş sen gir diye.
Necdet:
-Niye vermiş ki anahtarı...
Cemre:
-İşte asıl konuyu anlatacağım.neyse yağmur okul çıkışı beraber gidelim sinana dedi.Bende gelemeyeceğimi söyledim ama çok ısırar etti bende kabul ettim ama ben dışarıda yağmurun çıkmasını bekleyecektim.Yağmurun içeriye girmesiyle bağırarak çıkması bir oldu.O günde aynı lafı söyledi sinan:" hep senin yüzünden" diye.
Nurdan:
-Peki ne olmuş.
Cemre:
-Sinanı başka bir kızla yatak odasında yakalamış.
Nurdan:
-Vay pislik vay.Bunda yağmurun ne suçu varmış.
Cemre:
-Valla orasını bilmiyorum yağmuru ne zaman görse hep bunu söyler.Ama zaten bu sondu gidip konuşucam onla arkdaşımı üzmeye hakkı yok.
Berk:
-Bende gelicem cemre.
Cemre:
-Hayır berk olmaz.
Bekr:
-Cemre ya sana birşey yaparsa.
Cemre:
-Saçmalama berk sadece konuşacağım olay çıkartmaz. dedim ve hemen çantamı alıp çıktım.Sinanın bu lafı üzerine nereye gittiğini tahmin etmiştim.Yağmruru hep götürdüğü o ağacın altına.Benda oraya gittim:
-Merhaba Sinan.
Sinan:
-Merhaba Cemre.
Cemre sinanın yanına oturdu:
-Sinan seninle konuşmak istiyorum.
Sinan:
-Konuşalım.Benimde birisiyle konuşmaya çok ihtiyacım var.
Cemre:
-Sinan yıllardır sende yağmurda acı çekiyorsunuz neden böyle yapıyorsun sinan.Nedir senin derdin?
Sinan:
-Yağmur beni aldattı.
Cemre:
-Sinan sen ne dediğinin farkındamısın?
Sinan:
-Evet farkındayım.Hemde en yakın arkadaşım Yakupla.
Cemre:
-Hayır yağmur öğle birşey yapmadı.
Sinan:
-Yapmış işte.Onunla birlikte olmuş.Yakup bana herşeyi anlattı.
Cemre:
-Demek öğle o zaman kulaklarını iyi açda beni dinle.Yağmur öğle birsey yapmadı.Senin o en yakın arkdaşım dediğin insan Yağmura aşıktı ve sırf yağmura yakın olabilmek için seni kullandı.yağmura hatta teklif etti ama yağmur yakupa çok kötü konuştu nedne sırf sana olan aşkı yüzünden ama sen o aralar yağmuru çok üzüyordun yağmur sana söylemedi ama yakup yağmuru çok skıştırıyordu.En sonunda yağmur yakupla çok kötü konuşunca yakup intikamımı alacağım senden dedi VE SİZİN ayrıldığınız gün yakup gelip bana bunları anlattı sana söylediklerini ama o zqmna sen yoktun almanyaya dayının yanına gitmiştin.Yağmur birşey söylemedim daha fazla üzülmesini istemedim.işte senin bu ön yargın yüzünden güvensizliğin yüzünden hem senin hayatın hemde yağmurun hayatı mahvoldu.
Sinan:
-Ne yani yağmurun hiç bir suçu yokmu?
Cemr:
-Yok
Sinan:
-Olamaz bunca yıl bu yüzden mi birbirmizden ayrı kaldık.
Cemre:
-Sakın sinan sakın yağmura artık yaklaşmaya çalışmaa o Harunla nişanlı.Artık o harunu seviyor ve ilk defa yağmurun bir erkeğe böylesine sevgi dolu baktığını ben ilk defa gördüm.
Sinan:
-Ama cemre....
Cemre sinanın lafını bitirmesine bile izin vermeden:
-Sakın sinan sakın yağmura artık yaklaşma yoksa canını çok kötü yakarım dedim ve oradan uzaklaştım
Eve gittim.Evde sadece Harunla Berk vardı.Yağmur haruna yanlız kalmak istediğini söylemiş.
Cemre:
-İyi misin harun
Harun:
-Hiç iyi değilim Cemre.
CemrE:
-Merak etme harun sizi her ne olursa olsun kimse ayıramaz ben sinanla konuştum.
Harun:
-Sinanlamı konuştun.
Cemre:
-Evet.Bakın size birşey diyeceğim ama kimseya demek yok.
Harun:
-Söz kimseye söylemeyiz.
Cemre:
-Yakup yani sinanın en yakın arkadaşı o da yağmuru seviyordu ve bu yüzden sinana yağmurla birlikte olduklarını söylemiş sinanda yağmurdan intikam almış.
Harun:
-Neeeee.
Berk:
-Ne insanlar var şu dünyada.
Soonra kapı çalar gelen yağmruun annesiydi.....eyvaj şimdi ne yapacağız Question
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 4:27 pm

Yağmurun annesi çok telaşlıydı.Çünkü yağmur eve hiç gelmemişti.Yağmurun annesi:
-Kaç saat oldu gelmedi.Yağmur böyle yapmazdı.Geç kalacağı zaman mutlaka haber verirdi dedi.
Harun:
-Merak etmeyin ben yağmurun yanından ynaigeldim sayılır.Sadece biraz yanlız kalmak istedi.
Cemre:
-Hadi teyzecim siz gelince biz siiznle çay koyalım der.
Mutfağa gidince cemre olan biten herşeyi yağmurun annesine anlatır.Kendi bu duruma çok üzülür.Bir saat sonra telefon çalar.Arayan Büşradır.Hmen acilen gelmelerini yağmuru hastaneye kaldırdıklarını söylerler.......
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   

Kullanıcı İmzası

&&&& Tamamlama &&&&

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki