Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

&&&& Tamamlama &&&&

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 4:39 pm

Hemen evden çıkarız ve hasteneye gideriz.Yağmur bir trafik kazası geçirmiştir.Sağ kolu kırılmıtır ve alçıya almışlardır.Bide alnında yere düşmeisndne dolayı bir yarılmıştır.Çok fazla birşeyi olmaıdğı için yağmuru o gün akşma taburcu ettiler.Yağmuru hep birlikte evine götürdük.Harun çok korkmuştu yağmura birşey olacak diye.Neyse sonra herkes evine dağılmıştı.Harun yağmurun istediği üzerine onlarda kalmıştı.Eve gelmiştik bile biz.Berk:
-Ne olacak bunların hali.
Cemre:
-Valla bende bilmiyorum.
Berk:
-Yarın Harunun almanyay gitmesi gerkeiyor.Ne yapacak.
Cemre:
-Bu durumda gidemez gibime geliyor.
Berk:
-Neyse ben bir çay koyayım içerken konuşuruz.
Cemre:
-Tamam olur der.
Sabaha kadar bu konuyu konuşurlar.Ertesi sabah artık alışmış oldukları bir sesle uyanırlar.Tanihmin ettiğiniz gibi kapı sesiyle gelen büşrayla necdetti.
Büşra:
-Hadi çabuk olun Yağmru gile gidiyoruz.
Cemre:
-Saçmalamayın bu saat de sabahın köründe.
Bekr:
-Hem bugün okul var.
O sırada nurdan gelir Nurdan:
-Zaten bizde onun için dedikya.
Cemre:
-Nasıl yani.
Nurdan:
-Eminin bir akrabası sayesinde Harunun okulunu buraya aldırdık.
Berk:
-Nasıl ynai
Emin:
-Yanisi Harun yarından itibaren seçtiği bölümü burda türkiyede okuyacak.
Cemre:
-Bu harika birşey.
Berk:
-Hadi o zman bu müjdeli haberi olanlara vermeye gidelim.
Cemre:
-Hadi ozman üstümüzü giyinelim der ve üstelerini giyindikten sonra hemen Yağmur gile giderler.Bu müjdeli haberi nurdan veriri yağmurda harunda çok sevinir.Yağmurun dinlenmesi gerkeiyordu ama Yağmur okulu aslmak istemeidi için üstünü giyinmiş tam evden çıkarken yakalamışlardı onlarıı.Bu müjdeli haberi aldıktan sonra karşıdan................
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 4:48 pm

Sinan elinde bir çiçekle geliyordu.Yağmurun kaza geçirdiği nernde öğrenmişse öğrenmişti.İste asıl olay şimdi yaşanacaktı.Harun:
-Ne işin var snein burada.
Sinan:
-Kötü bir niyetim sadece Yağmurun kaza geçiridğini öğrendim geçmiş olsuna gelmiştim.
Harun:
-Onun snein geçmiş olsuna ihtiyacı yok.
Yağmur haruna sağ koluyla koluna girerek:
-Evet benim sana ve çiçeklerine ihtiyacım yok.
Sinan:
-Görebiliyorum bunu.Zaten canımı yakanda bu.
Yağmur:
-Lütfen sinan eski defterleri açıp birbirimzi kırbayalım.Lütfen bunca yıldan sonra karşıma çıkmışken bu son çıkışın olsun.,
Sinan:
-Bunu yapmam Yağmur.Artık çok pişmanım...
Harun bağırarak:
-Kız seni istemiyor işte.Hem artık pişmalığın bir işe yaramz çünkü o benim nişanlım.O benimle evlenecek.
O sırada dışarıya Yağmurn annesi çıkar ve olanları görünce:
-Sinan buraya gelirmsin seninle konuşmak istiyorum der.
Sonra herkes kendi okuluna gider.Ama harun yağmurla birlikte onun okuluna gider r-ona yardımcı olmak için......
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 5:10 pm

Okul çıkışı gene hep birlikte köhremde buluşacaktık.Biz berkle son derse girecektik.Ben derse girmedne önce wcye gitmiştim tam wcden çıktım sınıfa doğru giderken karşıma Kadir çıktı.Olanları öğrenmişti ve ikisnede çok üzlüdüğünü söylemişti.Ben tam Kadirle konuşurken Berk çıka geldi.Berk:
-Duymuşsundur arkadaşının yaptıklarını.
Kadir biraz sert bir yanıt vererek:
-Evet duydum.
Berk:
-İiy ozman hadi cemre gidelim derse geç kalacağız.
Cemre kavga çıkmadna buradan uzklaşmak istiyordu:
-Tamam hayatım hadi gidelim der. tam gitmek üzereyken Kadir:
-Senin benle alıp veremediğin ney.
BERK:
-Bneim mi snele ne alıp veremediğim var diyerke kadire döner
Kadir:
-Evet senin
Berk:
-Cemreyle fazla lauboli olman.
Kadir:
-Cemreyle biz liseden beri aarkdaşız.Arkadaşımla konuşmam gayet normal bence
Berk:
-Benim için normal değil.Cemreye bir daha yaklaşma
Cemre:
-Ya saçlamayın çcouklar bekr hadi gidleim derse geç kalıyoruz.
Kadir:
-Yaklaşırsma ne yaparsın
Berk:
-O zman görürsün
CemrE:
-Hadii berkk lütfen idyerke bekri çekerek sınıfa çıkarlar.Okul çıkışı berkle kadir gene karşılaşırla rve birbileirne çok kötü bakarlar cemre kavga çıkacak diye çok korkarr.Sonra köhreme giderler herkes ordadır.
Necdet:
-EE harun desene aynı okulda beraber okuyacağız.
Harun:
-Evet.Ama en çok gezetecilik bölümüyle doktorluk bölümünün binalarının aynı alanda bulunmaısna çok seviniyorum.Ders aralarında bahçede buluşabilirz dimi hayatım.
Yağmur:
-Evet aşkım.
Nurdan:
-Çocuklar bir kaç hafta sonra bizi zor göreceksiniz sanırım.
Büşra:
-Neden
Emin:
-Çünkü bizi dersler çok yoğun.Uğraş istiyor.
Nurdan:
-Hatta Eminle aynı eve çıkmayı bile düşünüyoruz.Birbirmize derslerde yardımcı olmak amaçlı.
Berk:
-Bence çıkmayın.İKi sevgili aynı evi paylaştımı özlem ne bilmiyorlar.Özlem aşkı kuvvetlendirir.
Cemre:
-Ne yani şimdi senin ban olan aşkın kuvvetsizmi,sönmüş mü?
BeRK:
-Aşkım benim san olan aşkım sönseydi şimdiye kadra sönerdi çocuktan beri beraberiz
Cemre:
-Zaten bu aralar çok kırıyorsun beni.
Berk:
-Ne zaman kırdım seni.
Cemre:
-Bu günü hatırlatırım sana.
BeRK:
-O ayrı bir konu
Cemre:
-Ne demek ayrı bir konu
Harun:
-Tamam tamam gene kavga başlamyın gidin evnizde halledin her neyse aranızdaki.
Herkes birbirlerine dalmışken köhremin kapısından hiç beklenmedik kişi girer................
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 5:38 pm

kadir ve yaşar geldi..cemreyle bana sarkınca berk ve emin delirdi..ve kavga etmeye başladılar..cemre ve ben ağlamaya ağlamaya başladık..masalar sandalyelerhavada uçuştu..neyse polis geldi....zor ayırdılar polisler....karakola gittik ve ifade verdik.yaşar ve kadiri nezarete attılar..neyse eve gittik.. berk ve emin çok swinirliydi..bize çook bağırdılar..bnde bağırdım..
nurdan :
"yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!! ..sabahtan beri bağrıyosunuz..naaplım yani onarla arkadaş olarak büyük hata yaptık ama naaplım zamanı geri alamayız..madem bizi bu kdr eleştirceksiniz bize bunları yapıcaksnız...yüzükleri buyrun !! "
cemre elinden yüzüğü çıkardı bende çıkardım yüzükleri ellerine verdik....,
emin :
"nurdann bak şimdi böyle yapıyosunuz ama pişman olucaksınız !! "
kapıdan çıkarken son kez arkamı dönüp baktım "hoşçakal emin " dedim..emin çok üzgün bi şekilde yere düştü berk dondu kaldı..bizde kapıyı çarpıp çıktık....köhreye gittik...biz cemreyle otururken ben çay söylicektim arkamı bi döndüm ....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Çarş. Tem. 23, 2008 6:23 pm

Nurdanın abisi Ahmet gelmişti.Onları Büşradan öğrenmişti.(büşra nurdanın kuzeniydi).
Ahmet:
-Kızlar üzülmeyin bu kadar.
Nurdan:
-Naısl üzülmeyelim abii.
Cemre:
-Nişsanı attık ahmet abii.
Ahmet:
-Anlıyorum ama canınızı sıktığınıza üzüldüğünüze deymez.
Cemre:
-Ben şimdi aileme ne diyeceğimEminim beni anlamayacaklar.
Nurdan:
-Ya ali abim gene başlayacak.
Ahmet:
-O kim oluyormuş takma onu.Sen bu gece bendesin zaten.
Nurdan:
-Çok iyi olur abi diye ahmetin omzuna yaslandı.
Tam o sırda bende ağlayarak koşmaya başladım.Ahmet arkamdan geleckti amq NUrdan abisin kolundna tutarak:
-Bırak abi onunda yalnız kalmaya ihtiyacı var dedi.
Cemre çok üzgünde gene dneiz kenarına gitt. biraz yüyrüdkten sonra bir banka oturdu.Bu durumu ailesine nasıl anlatacaktı.Biliyordu ailesi baskı yapacaklardı cemre tekrardan berkle birlikte olmaları için.Gidecek başka bir yeri olmadığı için mecburen ailesinin evine gidecekti...Olanları ailesine anlattığında annesi:
-Böyle saçma bir konu yüzündne ayrılılırmıymış hiç.Yarın ilk işin hemen gidip Berkten özür dileyip yüzüğü tekrardan takacaksın
Babası:
-Kızım akılsızmısın sen ne varmış bunda erkektir edecek tabi sevdiği kız için kavga
Annesi:
-Gelde bizim kıza anlat bunu.
Babası:
-Yok şimdi bizim kız grur yapar gitmezde şimdi.
Annesi:
-Hele bir gitme berkle barışma senin varya bacaklarını kırarım
Cemre artık patlamıştı:
-Yeter artık yeter.Bıktım sizin beni sürekli ezmenizden.Ama şunu artık iyi bilin ben berkle asla ama asla barışmayacağım ayrıca sizin evinizede kalmadım merak etmeyin başınıza kalmam der ve çantansını alıp kapıyı çarparak gider....Ağlayarak bir süre yürürken yapamaz sonra yağmur gile gider.Harunda ordadır.Cemre gelince Yağmrun odaısna geçerler.
Harun:
-Cemre neden böyel yaptınız.Nişanı niye attın?
Cemre:
-Berk hiç bir zaman ban böyle sözler söylemmişti.Çok incindin harun.Bekr eğer böyel bir olayda ban böyle sözler söylerse kim başka olayalr yaşadığımız da neler söyler.Söyleidği lafları gruruma yediremedim.
Yağmur:
-Peki ya nurdan o niye attı nişanı.
Cemre:
-Eminde aynı keza berk gibi nurdana söylenip laflar saydı oda daynamadı bende dayanamadım.Böyle birşey yapacağız hiç akıllarına gelmemişti.Sonra kapı çalınır.5 dakka sonra YAĞMRUN annesi:
-Yağmur kızım arkdaşın gedli der
o sırada berk içeriye giere ben hemne ayağa kalkarım berk:
-Cemre bir dakka lütfne dinle.
Cemre:
-Sakın berk sakın bir daha bana dokunma.
Bekr:
-Cemre lütfne beni dinle ama
Cemre:
-Seni artık dinlemek istemiyorum diyerek ağlarak odadan çıkarım ekrde halen arkamdan geliyordu hemen çantamı alıp çıktım berk halen arkamdan koşuyordu.En sonunda kolumdan tuttu ve kendine çevirdi:
-Bnei dinlemek zorundasın Cemre
Cemr:
-Seni dinlemke istemiyorum.
Bekr:
-Bunu ban yapma cemre Yağmurla sinan gibi olamk istemiyorum
Cemre bir an durakladı sonra:
-Peki konuşalım o zaman dedim sonra dneiz kenarına kadra sessizce yürüdük berk:
-Şuraya oturalımmı? deid oturduk.
Berk:
-Neden nişanı attın Cemre
Cemre:
-Bana saydığın o lafları ben sana saysam eminim sende gruruna yediremez ve nişanı atardın.Daha böyel bir olayda bana bunları söulersen kim bilir diğer olayalrda neler söylerisn ve bunları kaldıramam berk.
Berk:
-Özürd dilerim cemre.İnan snei kırmak istemezdim am istemedne o laflar ağzımdna çıktı gözüm dönmüştü.
Cemre:
-Seni beni istemedende olsa kırıdn berk.Bne seni bu kadar çok severken snein için herşeyi yapmaya hazırken ve yeri gelip ailemi önüme almışken sen bani kırıdn incittin.
Berk:
-Biliyorum cemre biliyorum ama çok pişmanım
Cemre:
-Bugün anemlere gittim sneinle nişanlanırken çok zorluklar çıkamrışlardı ama ben sana bunları söylemedim neden çünkü senin üzülmeni istemiyordum bugün gittiğimdede nişanı geri takmam için çok direttiler ama istemiyorum dedim..Artık kalbimde değilsin berk.Ben senin bu yüzünü bugüne kadar hiç görmemiştim..Kalbim çok kırıldı..
BeRK:
-Anlıyorum seni cemre ama sendne beni anlaa lütfen
o anda artık içimdkei çıkarmak isteceisne hıçkırıklara boğularak ağlaya başladım.Bekr ban sarıldı uzun süre ben ağladım ve o ban sarıldı öğle kaldık.Sonra ben kendime geldim ve:
-Berk tamam artık daha zorlaştırma bira süre birbrimizi görmeyelim ayrı duralım birbrimizde düşünelim lütfen berk şimdi git.
Berk:
-Peki cemre ikimzinde düşünmeye ihtiyacı var.Haa bu arada inan eminde bneim kadra çoook pişman.
Evet şimdi ne yapacaktım nerey gidecektim gidecek kimsem yoktu.O sıarda omzumabir el uzandı arkamı dönüğümde yaşar olduğunu fark ettim.
Yaşar:
-Sendmei burdasın.
Cemre:
-Evet.Çok kötü olmuş yüzün çok ağrıyor mu?
Yaşar:
-Kalbim kadar değil.
Cemre:
-Nedne bunu yaptınız.
Yaşar:
-Benim kadirle bir işim yoktu sadece tesadüfen karşılaştık ve kadirde aşıkmış benim gibi...Birbirimize dertlerimizi anlatık sonra gaza geldik sizi bulduk aşıkmızı herkeisn önünde size söylecektik ama fırsat kamaıd bile siziimkiler sayesinde.Dayğı önce yedik.
Cemre:
-Naısl ynai kadir...
Yaşar:
-Evet kadir sana aşıkmış.Hem hava seirn sne böyel üşümüyormusun
Cemre:
-Kalbimin yanan alevinden soğuk olduğu bile anlAmıyorumki.
Yaşar:
-Hadi gel kalkalım hasta olursun.
Cemre:
-Yok sen git.
Yaşar:
-Peki sen bilirsin der.AA şu gelen nurdanla abisi ahmet değilmi.Ben hemne gideiym
Cemre:
-Bencede der.
Yaşar hızlı adımlarla uzaklaşırken nurdanla abisi yaklaşıyordu.Nurdan:
-Sende mi burdasın
Cemre:
-Evet.
Nurdan:
-Hava soğuk üşümüyormusun.
CEMRE:
-Yoo üşmüyorum
Nurdan:
-Hadi gel bize gidelim.
Cemre:
-Tmam der sonra nurdanlara giderler nurdanla sabhalara kadra konuşurlar sonra uyular ama onların yatağa yatmlarıyla kapının çalmaıs bir olur kimdi bu gecenin bir yarısı(sabahın bir yarısı)
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 9:58 am

kim olcak berk ve emin....ben ve cemre gittik kapıyı açtık ve karşımızdakiler berk ve emin di..ikiisde özr dilemeye gelmiş...
nurdan :
"ne işiniz var burda hmn burdan gidin"
emin :
"kızlar bakın bi dinleyin sonra bi daha yüzümüze bakmayın ama sadece bi kere dinleyin !! "
cmre :
"tmm öyle olsun bakalım "
nurdan :
"şöyle oturun ve ne istiyosanız anlatın "benm kızgın bi bakışm vardııı..
emin :
"tmm bi eşeklik ettik ösür dileriz o gün yaşar ve kadiri gödüğümüzde ve size sarktıklarında naaplım bakalımmı öyle .. o gece tepemiz çok attımıştı..sizi istemeden kırdık.biliyoruz ama o gece gözümüz hiçbişiyi görmüyodu sizden çok özür dileriz noolur bizi affedin...isterseneniz kulunuz köleniz oluruz..ama size bu aşkla karşıdan bakmak istemiyoruz çok ösür dileriz...ama noolur bizi affedin..
nurdan :
"madem aşkınızla karşıdan bakmak istemiyosunz hmn affdmeyiz amaaa bunu düşünmeliyiz..."
berk :
"tmm düşünün bakalım biz yine gelirizzzzzz...."
kapıyı çekip çıktılar..biz cemreyle sabaha kadar düşündük bu olanlara..
abim geldi:
"kıslar uyku tuttumu ?? "
nurdan :
"yok abi seni ? "
ahmet :
"yok kıslar hadi konuşalım !! "
nurdan :
"abii yasemin ablayla konuştunmu ?? ee evlilik planları ne zmn ?? "
ahmet :
"bilmiyorum kızlarrr ! siz varyaa nerden duyuyosunuz bunları Very Happy:D "
nurdan :
"nerden olcak annem süledi Very Happy:D "
ahmet :
"ahh anne ahhh snn yüsünden şimdi dillerine sakız olucam bunların Very Happy "
biz gülüyoduk ... neyse gecemis böyle güsel geçmişti...sbh olduğunda kaı çalı gittik açtık bir baktım berk ve emin..
berk :
kararınız nedir ??
cmre :
....................... Question
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
crazy_liseli
berk'e alışıyor
berk'e alışıyor

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 56 Nerden : baNdıRma İş/Hobiler : müzik diNLemeK
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
20/100  (20/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
20/100  (20/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 10:54 am

((hePsiNi okuYAmadIm Sad ))

ceMre:

Question Question Question Question Question
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 2:29 pm

Cemre:
-Hatırlarsan berk snein dün konuştuğumuzda sendne belli bir müddet istemiştim.Bibirimizden uzak kalıp düşünecektik ama sen hemen dün akşma gelidn bile.Ben daha düşünüyorum Berk.Ama nurdanı bilemem.
Nurdan:
-Açıkçası bende bir süre uzak kalmak istiyorum hepimizin adam akıllı uzun uzun düşünmesi lazım.
Emin:
-Nurdan lütfen artık dayanamıyorum seni göremek senin varlığından haberdar olammak bana çok zor galiyor.
Nurdan:
-Emin lütfenn.Lütfen herşeyi zorlakştırmaa.Bırakında birazcık birbirmizden uzka kalalım düşünelim
Berk:
-Peki tamam size 1 ay mühlet veriyoruzz.1 ay boyunca ne yanınıza gelicez nede bulundunuz ortamda buluncaz.
Emin:
-Bu biraz zor olmayacak mı ya okulda sınıfta ne yapacağız
Bekr:
-Mecburen o kadrada olcak.
Cemre:
-Tamam kabul ediyoruz.
Emin:
-Tamam o zamna biz gidelim der ve giderler.
Bizde nurdan oturup biraz konuşuruz evde sadece nurdanla biz varız abisi ynai ahmet işe gitmişti.Nurdana dün yaşadığım herşeyi anlattım yaşarl akonuştuklarımız ailemle yaşadıklarımı herşeyi.
Cemre:
-Şuna bak bunda kaç ay önce sırf bekr için sneinle kavga ederken şimde en yakın arkdaş olduk.
Nurdan:
-Evet.Ama biliyormusun emini tnaııdktan sonra berk sevmeidğimi anladım.
Cemre:
-Pkei şimdi ne olcak.
Nurdan:
-Valla birşey olmaycak normal hayatımıza devam edeceğiz okulumuza gidip geleceğiz.
Cemre:
-Yalnız benim kitaplarım, giysilerim hep evde kaldı.
Nurdan:
-Mühim değil benden kullanırsın.
Cemre:
-O zaman bugünlük senden idare ederim yarında harunla eve gönderirim artık o getirir.derler sonra giyinip okula giderler.Cemre ve nrudan için çok zordu.Onlarla aynı okulda ve aynı sınıfta oldukları halde onlarlar konuşamamk vakit geçirememek çok zordu.Okul çıkışı köhreme gitti.Harunla yağmurda ordaydı.
Cemre:
-Harun sende bir isteğim var eve gidip acaba benim kitaplarımı giysilerimi bir çanta doldurup getirirmisin.
Harun:
-Emin miisn cemre?
Cemre:
-Eminim.
Harun:
-Peki sen istiyorsan getiririm.
Yağmur:
-Hayatım sne git ben burda kalıcam kızlarla.
Harun:
-Pkei hayatım der ve gider.harun gidince yağmur:
-EEE ne oldu kızlar.
Nurdan:
-Biraz dşünemke için zaman isedik.
Cemre:
-Gerçi ben daha bu kadra zman varken bile çok kararsızım.1 ay boyunca görüşmeyeceğiz
Yağmur:
-Siz o kadar dayanbilecekmisiniz?
Nurdan:
-Aslında ne yalan söyleyeyim ben daha şimdidne özlemye başladım ama bir yandada çok kızgınım
Cemre:
-Duygularım düşüncelerim herşey karma karışık.Ne düşündüğümü ne hissettiğimi bilkmiyorum.Boş bir bardak gibiyim.
Yağmur:
-Biliyorum çok zoordur.
1-2 saat sonra harun gelir eşyalarımla.Bir bavula doldurmuştur.
Harun:
-İstediklerini getirdim Cemre.
Cemre:
-Çok teşekkür edeirm harun.
Harun:
-Yalnız söylemdne edemeyeceğim ikiside çok perişan ve pişman
Nurdan:
-Ohh iyi olmuş.Anlamışlardır biizm neler hissettiklerimizi.
Harun:
-Kızlar çok uzatmıyormusnuz
Cemre:
-Harun neler söyleidklerini bir miyorsun hadi neyse artık biz kalkalım nurdan.Bneim yapmma gereken ödevlerim var.
Yağmur:
-Durunda beraber kalkalım bizde gidleim artık.
Harun:
-Pkei hadi kakalımder

1 AY SONRA...........

Aradadan bir ya geçmiş ve verilen zaman dolmuştu.Okul çıkışı berkle emin cemreyle nurdnaınynaına gelmişlerdi.
Berk:
-Konuşalımmı kızlar.
Nurdan:
-Bilmem ne derisn cemre
Cemre:
-Şimdi olmaz bizim işimiz var.
Emin:
-O zaman akşam 7 gibi sizi almaya gelelim yemeğe çıkarız
Berk:
-Akşma işini varmı?
Nurdan Cemreye bakar CEMRE:
-Peki akşma 7 buçuk gibi gelin.
Bekr sevinçle:
-Pkei akşma tam 7 buçukda sizdeyiz der ve giderler.
Nurdan:
-Neya karar veridn Cemre
Cemre:
-Bilmiyorum akşamki durumuma bağlı.Peki ya sen.
Nurdan:
-Bnede mein değilim.Neyse hadi eve gidleişmde hazırlnamaya başlayalım.derler..............
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 3:17 pm

biz güzelce hazırlandık..makyaj yaptık..en güsel elbiselermisden giydik..bizi almaya geldiler vee restoranta gittik.orda siparişleri verdik.. vee cmre ve bn krrlarmızı açıklıcaktık..
cemre :
"bakın bu yaşadığımız hepimis için büyükk bi deneyim..biz düşündük kii sizinle barışıcaz.."
nurdan :
"amaaaa nişanlanmayacağız..bu bize deneyim oldu ama nişanlanmamız için bi zmn geçicek şimdilik sizinle arkdaşız..ben tuvalete gidicem "
ben tuvalete gittim.cemrede arkamdan ggeldi..ben cemreye yaslanıp ağlamaya başladım..çünkü onu o kdr severken karşısında bi arkadaş gibi durmak beni derinden çok yaralamıştı..neyse ki allhtan yanımda makyaj malzemeleri vardı ben hmn makyajımı tazeledim.içeri gittk...

1 YIL SONRA......

cmre ve bn iyice serpilmiş ve güzelleşmiştik..ama berk ve eminle hala barışmıştık amaaa nişanı hala takmmıştık..nişan için hala bize evlenme teklifi etmemişlerdi..bizde bekliyoduk..
her zmnki gibi köhreye gitmiştik..hep beraber oturuyoduk bi berkle emin eksikti..sonra canlı müzik vardı..berk ve emin oraya çıkmışlardı biz görmedik..sonra şarkıya başladıklarında biz bi arkamızı döndük berk ve emin...kenan doğunun " kurşun adres sormazki " şarkısını söylüyolardı...şarkı bitti ve ikisi birlikte " nurdan ve cemre bisimle evlenirmisiniz ?? " dediler..biz de hep bu anı bekliyoduk..koşakoşa gitik sarıldık ve evet evet evet dedik...vee sonraaa metruk evde yüsüklerimizi takıcaktık..ama küçük pürüzler hiç peşimizi bırakmıyoduu.....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 4:20 pm

Biz nurdanla elbisilerimiz bu sefer diktirmiştik.Elbiselerimizin rengi siyahtı ikimizinde ,elbisemiz dizimizin üstündeydi.Tek fark nurdişin bel ve göğüs bölgesinde taş işlemeleri vardı benimde sol tarafımda göğüs bölgesinden belime kadar dal şeklinde bir çizgi ve o çizginin yanlarında yarak motifleri vardı taşla işlenmiş ve nurdanın elbisesi askılı benimki askısızdı.Bneim elbisemi karıştırıp başka bir bayana vermişlerid ben çok sinirlenmiş ama allahtan o bayanın telefon nurmarası varmiş hemen bayanı arayıp bir ynalışlık olduğunu ve elbiseyi getirmeleir gerektiği söylemişlerdi.1-2 saat sonra terzinin kapısında bir bayan ve bir erkek girmişti.
Dükkan sahibi:
-İŞte elbisneiz geldi hnaım efendi dedi arkdamı döndüğümde Kadir ve bir kız vardı yanında.
Kadir:
-Cemreee
CmerE:
-Merhaba kadir.
Kadir:
-Bu elbise senin mi?
Cemre:
-Evet nişan elbisem.
Kadir:
-Sen zaten nişnalı değilmiydin
Cemre:
-Sorma uzun mesele.
Kadir:
-Tnaıştırayım nişanlım Rüyaa.Rüyacım bu cemre liseden arkdaşım bu da nurdan cemrnein arkdaşı.
El skıştık ve o sırada Nurdan:
-Neyse elbiseyi biz alallım yoksa kuaföregeç kalacağız.
Kadir:
-Nişanın bugün mü
Cemre:
-Evet akşma.
Kadir:
-Bizmde yarın.
CemrE:
-Tebrik ederim.
Nurdan:
-Cemrecim hadi bak geç kalıcaz.
Terziden çıktık ve kuaföre doğru yüürmeye başladık.Nurdan:
-Tesadüfünde bu kadarı olur ynaii.
CemrE:
-Hiç sorma.Dmek nişnalanıyor.
Nurdan:
-Kızda güzlemiş ama.Ayy Kadiri görünce bir anda aklıma o gün geldi.
Cemre:
-Benimde.Aman haa Kadiri görüdğümüzü çocuklara söyleme sakın.
Nurdan:
-Söylermiyim hiç ben dersimiz aldım der.Sonra kuaföre gideriz.Saçlarımız yaptırırız kuaförde kabinide giyindikten sonra Son vapura yetişmek için bir aksiye atlar iskeleye gideriz tam vapur kalmka üzereyken yetişmişizdir.Vağura bindiimizde berkle emini görürüz.
Emin:
-Kızla rçok güzle olmuşsunuz.
Berk:
-Sanki peri gibi diyerke bize yanaşırlar.
Bizde aynı anda:
-Teşkkür ederiz deriz..Metruk eve gelmiştik herkes ordayıd gene.Yüzükleirmiz takıldı ve kurdaleleirmiz yeniden kesildi.Sonra romantik bir şarkı çalıyordu bu şarkı Kenan doğludan"kurşun adres sormazki"ydi.Dans ederken berk gülümseyerek:
-Bana çektiridğin bu şakın acısını sendne bir bir çıkartıcam.
Cemre gülümseyerek:
-Eğer bnei bir daha kaybetmek istemiyorsan deneme bile
Emin:
-1 yıldır san böyle yakın olmak için çabladım ama sonunda başardım.
Nurdan:
-EE artık kıymetimi anlamışsındır
Emin:
-Anladım anladım bir dah snei kaybetmek istemiyorum.
Nurdan başını eminin omzauna koyarak:
-Bende dedi
Harun:
-Şunlara bak.Onları tekrardan böyle görmek çok güzel.
Yağmur:
-Evet.Ne yapsak bizde mi kavga etsek.Şunlara baksana bütün dikatler onun üzerinde.
Harun:
-Ben sensizliğe dayanamaz ölürdüm o zman.Hem büütn dikkati üsütne çekmiyor isityormusun.
Yağmur:
-Evet dersme ne yapacaksın
Harun:
-Öğle mi ite bunu der ve dans etmeyi bırakır
Haurn sesini yükselterek:
-Arkadalar 5 dakka buraya bakarmısınız.
Herkes onlara bakarken harun yağmurun önünde diz çöker ve:
-Benimle evlenir misin yağmur der.
Herkes oınlara bakıyırodu ve yağmur bağırarak:
-EVET EVT EVET der.Sonr BİRBİRleirne sarılırlar bizlerde onları alkışlarız.
Sonra hepimiz onları konurken harun:
-Dikkati üsütümüze çektik
Yağmur:
-Harun biliyomusun sne çılgının tekisin.der ve dans etmeye devam ederler.
Berk:
-Biraz baş başa kalmaya ne dersin
Cemre:
-İyi olur valla.
Berk çaktırmadan şu ağacım oarya doğru dans edlim sonra kaçarı zordan sonra der.Sonra ağacın oraya kadra dans ederiz.Ağacın ordan sonrakoşarak uzaklaşırız.VE METRuk evin arksına gideriz.berk:
-Hatırlıyormusun küçükken sana il defa burada evlenmeteklifi etmişitm
Cemre:
-Nasıl unuturm bende biz daha küçüğüz büyüynce evleniriz demiştim.
Bekr:
-Nasıl unuturm.Çok bilmiştin.
Cemre:
-Biliyorum.Peki beni ilk öptüğün günü hatırlıyormusun.
Bekr:
-Evet onuda evlenme teklifi ettiğim günü ertesi günü yapmıtım.Ban tokat atmıştın hatırlıyormusn
Cemre:
-Tbai atarım küçük daha.
BeRK çocuk sesi çıkararak:
-Evlenmeden olmaz...
Cemre aynısını yaprak:
-Ama ben sana evlenme teklifi etmiştim.
Sonra güldüler.Bekr:
-Peki nişanlıyken snei ilk öptüğüm günü hatırlamk istermisin
Cemre:
-Hemde çoook der.

(o sahne çocukları etkilediğindne dolayı anlatılmıyooooor)

Sonra tekrardan çcoukların yanına döndük.Herkes içkileirni içerken bir çığlık sesiyle irkildik........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 5:30 pm

çığlık atan yağmurdu....yağmur yere düşmüştü baygın bi şekilde yerde yattıyodu..harun başında donmuş kalmıştı.berk ve cemre koşa koşa gelmişti cemre yağmuru görünce yere düştü ben çok ağlıyodum yağmura ne olduğunu anlamamıştık...neyseki necdet hmn ambulans çağırdı..hastaneye gittik.yağmur hepimiz başındaydık..gözünün kırpmasını bekliyoduk veee olan oldu yağmur gözünü açtı..
yağmur :
"nooldu banaaa "
harun :
"canm kendini yorma skın..tam dans ediyduk birden bayıldın !! "
yağmur :
"hatırladım başım çok döndü..midem bulandı nooldu anlamadım "
harun :
"heh doktor geldi "
doktor :
"bişiyi yok sadeceeee ......
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 6:01 pm

doktor :
"bişiyi yok sadeceeee yorgunluk ve KANSIZLIKTAn yorgun düşmüş.Bne ona bir kaç vitamin yazyaım günlük mutlka kullansın.
Harun:
-Peki doktor bey.Hemen mi taburcu edeceksiniz.?
Doktor:
-Bugün hemen şimdi gidebilirsinizz.
Yağmur:
-Yaa benim birşeyim yok.Nişanda vahvoldu zaten.
Cemre:
-N enişanı bizm için önemli olan sensin.
Haurn:
-Haid gidliem hayatım der ve yağmuru kucağına alarak giderler.
Yağmur hataneden çıkarken:
-Lütfen benim yüzümden nişanınızı ertelemyin siz gidin.
Nurdan:
-Öğle şey olur mu?
Yağmur:
-lütfen bir tekne bulun fgeçin adaya lütfenn.
Harun:
-BENCEDE çocuklar.Zaten öbür nişanınız yarıda kalmıştı bare bu kalmasın.
Cmer:E
-Olmaz öğle şey.
Yağmur:
-Lütfen bare bnei kırmayın.
Berk:
-Pkei o zaman.der sonra ben berk nurdan emin büşra necdet bir tekne bulup adaya geçeriz.
Cemre:
-İçim hiç rahat olmayacak.
Nurdan:
-Benimde.
Bekr:
-Ne yapalım yağmur öğle istedi.Kıracak dğeildiky akıızı.Merak etmeyin alahtan yarın cumartesi ve okul ttailde gideriz yarın ziyaretine.
Necdet:
-Evet öğle yaparız.
Sonra metruk eve gittik sabaha kadra ordaydık gece 3.30 gibi teneyle geri döndük.Eve geldiğimizde cemre:
-Evimizi çok özleidm berk.
Bekr:
-Bende snein evde oluşunu çok özlemişim.
Cemre:
-Dekorlar eşyalaırn yeri hep aynı yerd eihç mi dğeiştirmedim
Berk:
-Seni düşünmekten evmi vardı akımda.
tam o sırada berk cemreye doğru yakınlaştı veeeeeee................
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 6:19 pm

ertesi gün kahvaltı ederken bizde gttik..cmre ve berk sürekli birbirine bakıp gülüyodu.bende dayanamadım sordum.
nurdan :
"cemre siz neden sürekli birbirinize bakıp bakıp gülüyosunuz.."
cemre :
"bişi yokkkk Very Happy "
nurdan :
"öyle olsun bakalım "
cemre :
"hadi yiyin daha yağmurlara gidicez ordan adaya geçicez ! "
nurdan :
"neden kiii.tamm okul tatil ama neden yhaa "
cmre :
"sürpriz "
sonra biz yağmurlara gittik.yağmuruda aldık ve adaya gittik..metruk eve gittik...
cmrenin hasırladığı sürpriz çok gsldiiii....
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 6:22 pm

Hepimizin bilrite çekildi bir reism vardı ve onu kocaman bir kano gibi yaptırmıştı.Sonra orda bir kutu vardı kocaman acaba içindeki neydiii....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 6:39 pm

cemre:
"hadi tahmin edin bakalı bu kutunun içinde ne var"
nurdan:
"resimler mi var."
berk:
"yoksa hepimize bir sürü kitap mı var"
necdet:
"yoksa dansöz mü"
büşra:
"necdeeeett"
necdet:
"tamam ya birşey dediğim yok"
büşra:
"neymiş bu yaaa bende merak ettim"
cemre:
"neyse söyleyeyim hadi.biliyorsunuz ki 2 yıla yakın arkdaşlığımız var ki bazılarıyla çocukluktan beri arkadaşlığımız var ben düşündüm taşındam bu gördüğünüz resmin kocaman yap-bozlarını yaptırdım.marongoz bir tanıdığım vardı rica ettim beni kırmadı"
berk:
"nasıl yani anlamadım"
cemre:
"peki sizi fazla meraklandırmayayım ve kutuyu açayım"der sonra cemre gider ve kutuyu açar kutunun içinden okul kitabı büyüklüğünde tahtalar çıkar yapboza benzeyen ve sonra hepimiz cemrenin yanına giderizz.hep beraber yamaya çalışırızz.sonunda yapbozu tammaladık..........
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 6:53 pm

flood yapmak istemezdim ama pardonnn......Cemre hikayeyi devam ettir sen benim gitmem lazım...
Kullanıcı İmzası

En son berk_nurdiş tarafından Perş. Tem. 24, 2008 7:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 7:10 pm

Nurda:
-Çok güzel olduu.dedi
Cemre:
-Evet şimdi bu yapbozlarda gördüğünüz gibi sadece kafalarımız var gövdeleirmiz çok yok.Şimdi herkes burdan sevdiği birsinin resimlerini alacakdedim
Tabi bu durumda herkes sevgilisinin resmini almıştı.Tek almayan ben kalmıştım sonra bende yerdne berkim yapbozunu aldım.
Cemre:
-Şimdi burda bir yemin vereceğiz.Herkes elleirni koysun
Cemre:
-Takımın için her fedakarlığı yapacağıma
Hepis biden :
-Takımın için her fedakarlığı yapacağıma
Cemre:
-Onları her ne olursa olsun korucağıma
Hepis birden:
-Onları her ne olursa olsun korucağımaz
Cemre:
-Her durumlarda yanlarında olacağıma
Hepsi birden:
-Her durumlarda yanlarında olcağıma
Cemre öbür elini koyarak:
-And içerim
Berk de aynı hareketi yaparak:
-And içerim
Harun:
-And içerim
yağmur:
-And içerim
Nurdan:
-And içerim
Emin:
-And içerim
Büşra:
-And içeirm
Necdet:
-And içerim
Cemre:
-Bundan sonra buraya her gelişimizde bu andı içicez.
Hepis birden:
-Tamam dediler.Sonra tekrar geri döndük.Köhreme gittik
Nurdan:
-Nerede aklına geldi bunlar cemre
Cemre:
-Valla bilmiyorum Nişanımızda aklıma geldi.Güzel gündü
Berk:
-Evet dedi gülümseyerek.
Nurdan:
-Sizde bir iş var ama hayrola.
Cemre:
-Ne işi canım sende.
Necdet:
-Bugün aşkam kimdeyiz.
Nurdan:
-Bugün akşma bilmem ama salı akşamı bizdesiniz.dedi eminebakarak
Emin:
-Evet bizdeisniz dedi.
Harun:
-Sizde derken.
Emin:
-Biz bir ev tuttuk dün gece nurdanı eve bırakırken düşüdğk ve bir ev tutmaya kara verikd hata bugün bir kaç emlaçıya gideceğiz.
Nurdan:
-Hatta hep beraber gidelim
Büşra:
-Güzel fikir.der sonra hep beraber kalkar ve bakmaya çalşırız 5 tane ve gezeriz en sonunda güzel bir ev seçeriz.Ertesi gün pazar olduğu için yarında vein boyasını yapacaktık........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 8:12 pm

evin boyasını yaparken yüzümüze gözümüze bulaştırmıştkama çok güsel boyadık..biz kızlarla ortalığı güzelce toparladık..ee zaten büyümüştük hepimis üniversite 2.sınıftaydık.hepimiz 4 senelik kazanmıştık.daha iki senemiz vardı.çok çalışıyorduk.bu gibi ev işleriyle pek kafa patlatmıyoduk.abim bize gelmişti bi gece.bisim eminle aynı evde kaldığımızı görünce kızar gbi oldu ama sonra kızmadı..çünkü oda yasemin ablayla aynı evde kalmıştıı Very Happy:D

1 YIL SONRA....
artık iyicene büyümüştük.üniversiteyi bitirmeye az kalmıştı.hepimis çok sevinçliydik.evlenmemizede az kalmıştı.ama yinede ilk önce mesleğe başlıcaktık.dha sonra evlenecektik.
emin ve bn bi gece cemre ve berklere kalmaya gitmiştik.bi baktım cemrenin üstünde pijama vardı yatıyolardı..ben ve cmre hmn odaya gittik...
nurdan :
"hadi bende üstümü değiştiriyim gidelim içeriyee "
cmre :
"nurdan hadi daha çabukkk "
nurdan :
"tamam tamam
cmre :
" pff tamam tmm "
sabaha kadar konuştuk çok güsel bi geceydi..neyse yarın sabah hepberaber güzelll bi kahvaltı ettik.yağmurlar ve büşralarla buluştuk.okula gittik akşambuluştuk bisim eve gittik.bütün gece konuştuk hep beraber.sabah hepimis uyuya kalmışız.birden alıştığımız gibi değildeee çok büyük bi şiddetle kapı çalındı..hepimis fırlayarak kalktık.acaba kapıdaki kimdi ????
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 8:45 pm

Genelen bizim üst komşu bahri amcaydı.Nurdan:
-Ne oldu bahri amcaç
Bahri amca:
-Aman kızım beni sakla yoksa nurcan ablan beni dövecek
Nurdan:
-Geç geç deid bahri amcayı hemne gardolaba sakladı 5 dakka sonra nurcan abla gelkdi bakri amcayı sordu bizde görmeidk dedik sonra bahri amcayı çıkardık bahri amca koşarak apartmandn auzkalaştı.Haytımızda ilk defa eşinde dayak yiyecem diye kaçan bir adam görmüşütk çok gülmüştük.

3HAFTA SONRAA....
Günlerden cumartesiydi.Gene köhremde buluşmuştuk.Her zmnaki gibi çok neşeliydik yalnız nurdanın pek keyfi yoktu.Cemre:
-Hayyırdır nurdan neyin var.
Nurdan:
-Hiç sadece canım sıkkın.Kendimi kusacakmış gibi hissediyorum.
Cemre:
-Gelsenle bzi bir labovaya gidelim
Nurdan:
-Olur dedi.
Yağmur:
-Bizde gelelimmi?
Cemre:
-Yok gerek yok deidk sonra labovaya gittik.Labovaya girere girmez Nurdan kusmak üzere wc ye girid hemen.Bir süre kustu.
Sonr açıktı elini yüzünü yıkadı.
CemrE:
-Nurdan sen bir keç gündür böyle renksizisn.
Nurdan:
-Sınav sitresi sınavlar doluştu bu hafta.
Cemre:
-Sende çok kasıyorsun ekendini ama
sonra çocuklaırn yanınna gittik
Emin:
-Haytım senin rengin solmuş.
Cemre:
-Sanırım midesini üşütmüş.Biz bir ara olmazsa doktora gidelim
Nurdan yerine oturuken:
-Yok benim birşeyim hem doktorada ihtiyacım yok.
Emin:
-o ZMAN Biz kalkalım.
Nurdan tamma hayatım der.Nurdan ayapğa kalkar bir kaç adım ilerler:
-Emin başım dönüor der ve baylır ve baylır.
Hmen hastaneye götürürüz.Doktor muayene eder ve dohtor bey:
-sitrese baylı halsizlik sadece.Kendini yormaısn yeter. dedi
srona nurdnaı hastanedne kaldırdık ve evine götürüdk.
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 9:44 pm

ben yarı baygın yarı uyanık yatıyodum.ama sonnda düseldim..artık yavaş yavaş yürüyodum.ama emin çok korkuyodu bnm için.allhtan aynı fakülte ve sınıftaydıkkkk...

okula gittik..herkesin gözü nednse bendeydi..bende abimin yanında gittim.oda bisim fakültede hocaydı.
nurdan :
"abi nooluyooo yhaa herkesin gösü bendee... "
ahmet :
" canım kardeşim snnle grr duyuyorum.fakültede 3.sınıfların birincisi sn oldun.herşeye rağmen... "
emin :
" cnm sevgilimmmmm "
nurdan :
"bunu hmn bisimkilere hbr vermeliyim "
herkese hbr verdik ve akşam adaya geçip en sevdiğimiz yerde bunu kutladık çünkü ütün sevinçlerimiz ordaydı ..... akşam hepimis etruk evde kaldık.çünkü bisim gerçek evimiz orasıydı daha küçükken söz vermiştik....allahım zaten ne zmn orda olsak aksilik bisim peşimizi bırakmıyodu.......
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Perş. Tem. 24, 2008 9:53 pm

Adada bir deli vardı.Ne aksilikkki bizlelerle küçüklüğmüzden beri hep uğraşırdı.O gece bizle uğrşamka içim emtruke eve geldi.Adı Rızaydı:
-Bemm gedlim.Sizleri öpmmee geldimmmm.
Berk:
-Rıza amaca bugün bizimle uğraşma
Rıza:
-Bemm geldim sizi öpmme geldim.
Nurdan:
-Rıza amca okul birincisi oldum gel sende ye bişeyler.
Rıza:
-Nurdişie öpmme gedlim der nurdana öper sonra oda bişreyler yer.
Çok güzel bir gece geçiririz ama allah bugün rıza manca bize iyi davranır ama biz gitmeye yakın aksilik çıkarır....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Cuma Tem. 25, 2008 10:48 am

biz tam giderken
rıza amca :
"çocuklarrrrrrrrr " diye bapırdı..
biz arkammızı döndüğümüzde rıza amca yerde yatıyodu..biz bağırdık rıza amca rıza amca diye...yağmur gitti hmn nabızına baktı nabızı yoktu hmn kalp masajı yaptı amaaaa çoookkkk geçti...rıza amca gözü açık ölmüştü..gözünü yağmur kapatıcaktı ama cmre " dur " dedi..
cemre :
"durun rıza amcnın gözünü ben kapatıcam.çünkü onu küçüklüğümden beri tanıyorum onun gözünü ben kapatıcam.hoşçakal rıza amcaaa..." dedi ve rıza amcanın gözünü kapadı.
sonra biz en son vapuru kaçırmadan gittik.tabi onun yrn cenazesine yine gelicektik.kimsesizdi..
neyse kendimize gelelim.okulun bitmesine az kalmıştı.hepimis yaz için planlar yapıyoduk.biz kızlar saroz körfezi dioduk.onlar antalya...bakalım şimdi noolcakk ????
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Cuma Tem. 25, 2008 5:11 pm

Ertesi gün adaya rıza amcanın cenazesine gittik.Bne çook ağladım.Aslında hepimiz çok üzülmüştük aramızda rıza macayı ynei tanıyanlar bile çok üzülmüştü.

1HAFTA SONRAA....
Cemre:
-Tatile girmeye az kaldıı.
Bekr:
-evet anltalya gitmek için sabırsızlanıyorum.
Yağmur:
-Hiç boşuna saroz körfesine gideceğiz
Harun:
-Bencee antalayaya gidelim orası daha iyi.
Cemre:
-Bne sizin niyetinizi biliyorum oraya turist fazla geliyor kızlara bakacaksınız dimi.
Nurdan:
-Evet bunların amacı çapkınlık yapmak.
Emin:
-Yok hayatım.Bizim gözümüz sizden başkasını görmezzz.
Büşra:
-Tabi tbai.
Necdet:
-Bare sne yapm aşkım.Hangi devirde yaşıyoruz.
Cemre:
-Şuraya bak ya onların bizi kıskanması gerekirken biz onları kıskanıyoruz.
Nurdan:
-Haklısın.
Büşra:
-O zman bu yaz hem antalyay hemde saroz körfesine gidiyoruz.
Harun:
-Kura çakalim hangisi çıkarsa ilk oraya gideceğiz.
Cemre:
-Tamam verin kağıt yazayım.
Cemre kağıtlara gidecekleri yerin isimlerini yazar.Sonra avcunun içinde iyice karıştırır.
Nurdan:
-Kim çekecek.
Yağmur:
-Ben etraftan birisine çektirelim.
Büşra:
-Kapıdna giren ilk kişiye çektirelim der.
Kapıdan üniversite öğrencisi bir erkek girer.Bir masaya oturur.Cemre hemne kalkar ve o erkeğin yanına gider:
-Afedersiniz rica etsem şu kağıtlardan birisni çekermisniz.
Çocuk:
-Tbai ki der ve bir kağıdı çeker.
CemrE:
-Ne yazdığı söylermisinizz.
Çocuk:
-ANTALYAA.
cEMRE:
-nEEE.
Berk:
-Ne çıktı cemre.
Çocuk biraz sesini yükselterek:
-ANTALYAAAA.DER
Bütün erkekler yerleirndne kalkar ve sevinçle tıplamaya başlarlar.Sonra o çocuğun ynaına giderek tek tek onu öperler.
Yağmur:
-EE tutarda bir erkeğe çektirirsek tbai çıkar.
Nurdan:
-Kşeke bir bayan çektirseydik.
Büşra:
-Ama geç kaldık baksanıza onların istediklere gideceğiz ilk önce.
Cemre:
-Gıcık oldum o çocuğaaa.Neyse sonra erkekler masay gelir.
Berk:
-Evet ilk önce antalyaya gidiyoruz.
Harun:
-Evet.Kızlar bnce hazırlanmaya başlayın siz ancaa.
Nurdan:
-Şunlara bak naısl seviniyorlar tabii orda rus kızları görecekler yaa.
Emin:
-AAA sende hayatım yanii.
Büşra:
-Ne var yanii.Yalanmı
Necdet:
-Hadi onlara güvenmiyorunuz bana da mı güvenmiyorsun büşraa.
Berk:
-Şuna bak hemne sattı bizi.Bence ona güvenmeyin gittimiz gün kızlara slan asıl o olur.
Cemre:
-Haa bide kızlara asılmayı düşünüyorsunuz demek
BeRK:
-nERDEN ÇIKARDIN aşkım ben öğle birşey demek istemeidm
Cemre:
-Sen onu külahıma anlat öğle dmek istemeid kızlar.
Nurdan:
-Evet
Yağmur:
-Evet
Büşra:
-Evet.
Emin:
-Tamam kapatın konuyu yoksa kavga çıkacak ve tadımız kaçacak.Hadi kalkalım saat geç oldu.Hem ödevlerimiz var bizim.
Nurdan:
-Evet.Off ya ne bu böyle yakında parmka denilen birşey olmazsa bende merak etmeyin.
Cemre:
-Bizdede beyin patlmaıs olursa şaşmayın.Hep ezber gerkeiyoor.
Yağmur:
-Aynen.
Büşra:
-Hele bizde mide kalmıyor bende uygulamalı görüyoruz biz.
Harun:
-Bizim işimiz kolayyy dimi Necdet.
Necdet:
-Evet der
Böyle konuşa konuşa kalkarız hepoimiz evlerimize gideriz.eve gelince
Cemre:
-Taylan hocanı verdiği konuyu ezberledin mi berk.
Berk:
-Ezberlememmi seller sular gibi.
Cemre:
-Neyse hadi sofrayı hazırlayayımda yemek yiyelim sonra bir tekrar yaparız.
Bekr:
-Bende san yardım edyeim der. sofrayı kurarız yemeği yeriz sonra tekrar yaparız.
Bekr:
-Şuna bak 2 hafta sonra okullar kapanıyor ve gelecek seneye 4. sınıf oluyoruz ve sonra iş sahibi olcağız.
Cemre:
-Evet çok güzel birşey.Ben çok iyi bir ad yapmak istiyorum.Tıpkı ahmet abi gibi.Ahmet gürsoy dediğin zaman herkes tanıyor.Cemre ak dedilermi herkesin benitanımaısnı isterim.
Berk:
-Cemre hakman desen daha doğru olur.
Cemre:
-Hiç belli olmazz.
Berk:
-Ne demek hiç belli olmazz.
Cemre:
-Zaman bu berk.Hiç aklına gelirmiydi nişanı atacağımız o zmanlar.
Berk cemrnein elini tutarak:
-Ama bak gene birlikteyiizzz.
Cemre:
-Evet diyerek bekrin omzunua başını koyar.
Sonra uyurlar yarın okul vardır çünküü.
Ertesi gün okula giderler.Okul çıkışı gene köhreme giderler.Herkes ordadır ama bazıları hariç..........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   C.tesi Tem. 26, 2008 12:18 am

yağmur ve büşra alışverişe gitmişlerdi tatil için..bizde harıun ve necdet gelince çıktık alışverişe..hmn eve gittik en güsel kıyafetlerimizi seçtik.kısların 6 bavulu çıkmıştı erkeklerin ise 2 bavulu çıkmıştı.
berk :
"ohaa kıslar bu kdr eşyayı napıcaksınız.her saat başı elbise değiştirseniz yinede elbise kalır yaniii...."
emin :
"berk haklı bu kdr bavulu napıcaksınız ?? "
nurdan :
"avkat hnm savunmayı yaparmısınız ? "
cemre :
"tabiki cnmcım..yha anlamıyomusunuz her yere aynı kıyafetlemi gidicez yaniiii...hyrr tabikiiii..mesela sbh pijama kısa kollu uzun kollu desenli desensiz lasım.sonraa plaja giderken hep aynı şeylerimi giyicez.akşamları dışarı çıktığımızda hepaynı şeylerimi giyicez.hem hava serin olur çok sıcak olur ona göre kıyafet lasım... "
necdet :
"berk bırak yaaa bu kızlarla uğraşılmaz hmn cvbı yapıştırıyolar yaa.."
büşra :
"bizimle başa çıkamayacağınızı anladınızmııııı ? "
emin :
"anladık anladıkkkk "

1 HAFTA SONRA...
artık okullar kpnmıştı biz tatile gidicektik.otobüsle gidicektik.sonra gittik otobüse bindik ama antalya için doğru yöne gitmiyoduk........
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   Salı Tem. 29, 2008 11:00 am

arkadaşlar bissürü şey olmuş bana şöle kısa bi açıklama yğarmsn z bissürü kişi katmışsnz kim nişanlanmış kaç tane eski sevgili var yha kim kanser uuzn da olsa özt geçin bende dvm ettiricem çünkü
Kullanıcı İmzası
Sponsored content

MesajKonu: Geri: &&&& Tamamlama &&&&   

Kullanıcı İmzası

&&&& Tamamlama &&&&

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki