Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 2774 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Paz Tem. 06, 2008 3:20 pm

‘Hatırla Sevgili’ Oyuncuları Manisa’daydı!
Son yılların en çok izlenen ve ülkemizde yakın dönemde gelişen olayları konu edinen ‘Hatırla Sevgili’ dizisinin oyuncuları önceki gün düzenlenen söyleşide Manisalılarla buluştu.

Söyleşiye dizi oyuncularından Deniz Gezmiş rolüyle Barış Koçak, Hüseyin İnan rolüyle Oğuz Turgutgenç, Yusuf Aslan rolüyle Murat Zubi ve Deniz Karayel rolüyle Berk Hakman ile dizinin aynı zamanda danışmanı ve 68 gençlik önderlerinden Mustafa Yalçıner katıldı.

Ani bir programla Manisa’ya gelen dizi ekibi, iki gün gibi bir sürede düzenlenen söyleşiye başta gençler olmak üzere salonun hınca hınç dolu olmasını şaşkınlıkla karşıladılar.

Manisa Emek Gençliği tarafından gerçekleştirilen söyleşide dizi oyuncuları ve dizinin danışmanı Mustafa Yalçıner tarafından ayrışmaların gereksiz olduğu ve günümüzde birlik olmaktan başka çare olmadığı vurgusu yapıldı. Komik anların da yaşandığı söyleşide soruların çoğu Mustafa Yalçıner’e yöneltildi. Yalçıner, özgürlük savunulmadan demokrasinin de kurulamayacağını, Denizlerin bu uğurda mücadele ettiklerini, yaşamlarını bu uğurda feda ettiklerini unutmamak gerektiğini belirterek, “Bizim özgürlüğe, demokrasiye ihtiyacımız var. Sadece bir alanda demokrasi değil, sadece özgürlüğün bir kısmı değil, halka tam özgürlük, halkın baş tacı edilmesi, gençlerin birbirlerine karşı kışkırtılmaması. Bunun için bölünmeyi değil birleştirmeyi esas kılmalıyız. İşçileri, gençleri, tüm ezilenleri birleştirmenin yolunu bulmalıyız. Şimdiye kadar bizleri hep bölüp yönettiler, artık halk olarak birleşmekten başka çaremiz kalmamıştır” dedi.

Deniz’i canlandırdıktan sonra bakış açısının değişip değişmediği yönünde sorulan bir soruya ise Barış Koçak, “Elbette bir etkisi olmuştur. Fakat ben zaten eşitliği savunan bir insanım. Bundan önce de herkesin eşit yaşaması gerektiğini savunuyordum, bundan sonra da savunacağım” dedi.

Murat Zubi’de bir soru üzerine, insanlarda bir önyargı olduğunu belirterek, “Şekilsel davranmak insanlara karşı önyargılı olmak verilen mücadelelerin kaybedilmesinde bir etkendir. Önyargılı olmamak gerekiyor” dedi.

Bir soru üzerine Berk Hakman, ‘Hatırla Sevgili’ dizisinin “Önemli bir hatırlatma yaptığını” belirtti. Aynı soruya Murat Zubi, “Eğer o dönemler belgesel tarzında çekilseydi gençler üzerinde dizinin bıraktığı etki kadar bir etki bırakmayabileceğini” söyledi.

Oğuz Turgutgenç, dizide Hüseyin İnan rolünü oynama teklifini çok fazla düşünmeden kabul ettiğini belirterek, “Böyle bir rolü oynadığım için önemli bir oyunculuk tecrübesi de edindim” dedi.

Oyuncular, kendilerinin dizi ile ülkemizin belli bir dönemiyle ilgili önemli bir hatırlatma yapmayı amaçladıklarını başarılı da olduklarını söyleyerek, kendilerinin birer oyuncu olduğunu, oynadıkları rollerle oyuncuların özdeşleştirilmemesi gerektiğini belirttiler.

MEB Ders Araçları Salonu’nda gerçekleştirilen ve 600 kişinin katıldığı söyleşide emekli öğretmen Ragıp Özcan yazdığı şiir kitabını konuklara hediye etti.

Söyleşi izleyicilerin dizi hakkında ve oyuncularla ilgili sorularıyla son bulurken, 2 saat süren söyleşi sonunda izleyiciler oyunculardan imza alarak fotoğraf çektirme olanağı da buldular.

Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Ptsi Tem. 07, 2008 5:46 pm

ama pankartta nie berkin adı yazmıo son anda mı katıldı acaba
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Ptsi Tem. 07, 2008 5:53 pm

evt sonradan katılmış olabilir ya da sadece gerçek karakterlerin isimlerini yazmak istemiş olabilirler
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Perş. Tem. 10, 2008 2:41 pm

bencede sonradan dahil edilmiştir..
Kullanıcı İmzası
..::berk_gizem::..
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
5/100  (5/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Çarş. Ağus. 06, 2008 10:42 am

ya resimler cook gusel cıkmıs ya kim cektiyse ellerine sağlık gercekten Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Paz Ağus. 10, 2008 2:46 am

eed bncede berk sprr çıkmış çoq dadluu bhen bilsedim kesin giderdim hatta bu haberi duyduqtan sonra bi gün agladımm Sad
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Çarş. Ağus. 20, 2008 12:30 am

antalyaya da gelmişler eniştem söylemişti hatırla sevgili ekibi geliyo gidelim mi diye bende dalga geçiyo sanmıştım üzerinde durmamıştım off offf nasıl kaçırdım ben onu yaa keşke haberim olsaydı da gidebilseydimm

bu arada berkin hayattan bezmiş gibi bi hali var sanki yaa çok sıkılmış gibi görünüyo ama çok tatlı çıkmış son resminde
Kullanıcı İmzası
editör
editör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 436 Nerden : eşitlik ve özgürktn İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
40/100  (40/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
45/100  (45/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Perş. Ağus. 21, 2008 10:39 am

cidden sıkılmıştır belki Very Happy
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Cuma Ağus. 22, 2008 6:06 pm

bhence sıkılmış aşkitom bnm bhen orda olsam sıkılmasdı Smile)
Kullanıcı İmzası
Asli
editör
editör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 436 Nerden : eşitlik ve özgürktn İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
40/100  (40/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
45/100  (45/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Cuma Ağus. 22, 2008 8:31 pm

tüh büşra*m keske gtseydn Very Happy Very Happy Very Happy
yanlız ben bşy grdm fotolarda hiç hoşuma gtmedi. Simdi burda yazarsam yanlış anlasılırım diye korkuyorum Neutral
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Cuma Ağus. 22, 2008 8:47 pm

anlaşılmaz cnmm sen yaz istediğini anlaşılsa bile düzeltiriz yani merak ettim bende
Kullanıcı İmzası
editör
editör

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
40/100  (40/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
45/100  (45/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   C.tesi Ağus. 23, 2008 10:15 pm

bu fotografta Berk sanki biraz yayvan rahat oturuyo gbi geldi. Tabiki istediği gibi oturur ama topluluk önünde insanlara karşı bana biraz yanlış geldi. Söylediklerime katılmayabilirsiniz asla alınmam darılmam herkesin değer yargıları farklıdır ama bence Berk gibi birinin daha derli toplu oturması gerekirdi düye düşünüyorum sadece bunda değil bunu örnek olsun diye koydum diğerlerindede fark ettim
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   C.tesi Ağus. 23, 2008 11:24 pm

evt aslında bunu bende farkettim o yüzden dedim ztn sıkılmış gibi görünüyo diye haklısın aslında aslıcım biraz daha derli toplu oturması gerekti sonuçta ciddi bi durum yani mustafa yalçıner fln var bir sürü izlemeye gelen insan var ama tabi o anki durumuna bağlı onunda belki canı sıkkındı belki başka bşy oldu bunu bilemeyiz ama işte toplum önünde olduğu için bu kadar rahat olmaması lazımdı bana göre
Kullanıcı İmzası
editör
editör

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
40/100  (40/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
45/100  (45/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   C.tesi Ağus. 23, 2008 11:38 pm

seninde dikkat ediceğini tahmin etmiştim zaten canım. Tabi o anda neler olduğunu bilemeyiz ama oturuşu pek iyi değil. Canı sağolsun ama ayıp.
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   C.tesi Ağus. 23, 2008 11:41 pm

evt bencede canı saolsun yaa berk hakman bitane sonuçta
Kullanıcı İmzası
editör
editör

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
40/100  (40/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
45/100  (45/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Paz Ağus. 24, 2008 12:04 am

tabikii Very Happy
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Perş. Eyl. 04, 2008 4:01 am

yha eed phende farkettim ama ole olması bile çoq dadlu yha olekene bile çoq dadlu görünüyo haklısınız topLum arasında biras daha derli toplu olmalı ama çogunluqla dewrimle ilgili konusuluo yha belqi sıkıLmıştır beLqi dewrimLe peq ilgisi yoqtur sag soL ilişkileriyLe ama harbidende sıkılmış yhani büTün fotolarda sıkılmış gibi görünüo
Kullanıcı İmzası
Asli
editör
editör

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
40/100  (40/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
45/100  (45/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Çarş. Eyl. 17, 2008 7:17 pm

evet sıkılmıstır sonuçta toplum karşısnda nasıl otrcanıı bilirr Very Happy
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
noname
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/02/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
0/0  (0/0)
üyenin aldığı uyarılar:
0/0  (0/0)
üyenin seviyesi:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Paz Mart 08, 2009 3:13 pm

izlenimime göre Berk yoğun ilgiden hoşlanmıyor. Kendisi de röportajlarında söylüyor zaten. Sürekli patlayan flaşlar onu rahatsız etmiş olabilir.Bir de ben de yanlış anlaşılmak istemem ama söyleşi kültürümüzün zayıf olduğu fikrindeyim.Kendi gözlerimle gördüm. Hatırla sevgili söylesişine ( İstanbuldaki ) küçücük çocuklar getirmişler.Ordan araya koşuşturuyor bu çocuklar.Sorular duyulmuyor. yoğun bir uğultu var. Gelenler de ya fotoğraf çektirmek için gelmişler ya da slogan atmaya. Gelen oyunculara adam gibi soru soran çok az. Eşitlik, ezilenlerin yanında olmak gibi şeyler söylüyorlar ama sırf oyuncunun fotoğrafını çekebilmek için arkadakileri itiyorlar. Onların, oyuncuların dediklerini dinlemelerine izn vermiyorlar. Dolayısıyla diğerlerinin haklarına saygı göstermiyorlar. Berk de sıkılmıştı hatta orada da. haklıydı. Açıkçası ben oyuncu olsaydım belki de terk ederdim. O derece anlayacağınız. Oyuncular bir girdi söyleşi alanına herkes elinde fotoğraf makinesi hücum etti. Berk hatta arkadaşlar söyleşiden sonra çekileceğiz zaten fotoğraf dedi ama kim dinler.Hatta düşünün Oktay Gürsoy bir soruya yanıt veriyordu. Bir genç kız arkadan Berke yaklaştı, omzuna dokunarak fotoğraf çekilmek istedi.. Berk de soru yanıtlanıyor gibi birşey söyleyerek uyardı sanırım onu. Üstelik çok küçük de değildi kız.16 yaşlarında olmalı. Allah bilir şimdi bu kız gider ben fotoğraf çekilmek istedim ama Berk ilgilenmedi der.Etrafımdaki herkesi uyardım uyardım ama kimsenin başkasının hakkına saygısı yok. Tek dert imza fotoğraf. Olsa ne olacak olmasa ne olacak yani. Oysa oyuncularla biraz da oyunculuk üzerine konuşmak lazım. Öyle sorulara, Hatırla Sevgili ile ilgili güzel sorulara Berk nasıl ilgiyle uzun uzadıya cevap verdi. Oturma şekline gelince Berkin bu şekilde algılanacağını düşündüğünü sanmam.Farkına varmamıştır.kendi düşüncelerine dalmış bir hali var:)
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Paz Mart 08, 2009 4:40 pm

noname demiş ki:
izlenimime göre Berk yoğun ilgiden hoşlanmıyor. Kendisi de röportajlarında söylüyor zaten. Sürekli patlayan flaşlar onu rahatsız etmiş olabilir.Bir de ben de yanlış anlaşılmak istemem ama söyleşi kültürümüzün zayıf olduğu fikrindeyim.Kendi gözlerimle gördüm. Hatırla sevgili söylesişine ( İstanbuldaki ) küçücük çocuklar getirmişler.Ordan araya koşuşturuyor bu çocuklar.Sorular duyulmuyor. yoğun bir uğultu var. Gelenler de ya fotoğraf çektirmek için gelmişler ya da slogan atmaya. Gelen oyunculara adam gibi soru soran çok az. Eşitlik, ezilenlerin yanında olmak gibi şeyler söylüyorlar ama sırf oyuncunun fotoğrafını çekebilmek için arkadakileri itiyorlar. Onların, oyuncuların dediklerini dinlemelerine izn vermiyorlar. Dolayısıyla diğerlerinin haklarına saygı göstermiyorlar. Berk de sıkılmıştı hatta orada da. haklıydı. Açıkçası ben oyuncu olsaydım belki de terk ederdim. O derece anlayacağınız. Oyuncular bir girdi söyleşi alanına herkes elinde fotoğraf makinesi hücum etti. Berk hatta arkadaşlar söyleşiden sonra çekileceğiz zaten fotoğraf dedi ama kim dinler.Hatta düşünün Oktay Gürsoy bir soruya yanıt veriyordu. Bir genç kız arkadan Berke yaklaştı, omzuna dokunarak fotoğraf çekilmek istedi.. Berk de soru yanıtlanıyor gibi birşey söyleyerek uyardı sanırım onu. Üstelik çok küçük de değildi kız.16 yaşlarında olmalı. Allah bilir şimdi bu kız gider ben fotoğraf çekilmek istedim ama Berk ilgilenmedi der.Etrafımdaki herkesi uyardım uyardım ama kimsenin başkasının hakkına saygısı yok. Tek dert imza fotoğraf. Olsa ne olacak olmasa ne olacak yani. Oysa oyuncularla biraz da oyunculuk üzerine konuşmak lazım. Öyle sorulara, Hatırla Sevgili ile ilgili güzel sorulara Berk nasıl ilgiyle uzun uzadıya cevap verdi. Oturma şekline gelince Berkin bu şekilde algılanacağını düşündüğünü sanmam.Farkına varmamıştır.kendi düşüncelerine dalmış bir hali var:)

Açıklama için çok teşekkür ederim...Berk Hakman hakkında yalan yanlış atıp tutan insanlar duymalı bunları..Yok hayranlarına değer vermiyor yok onları tersliyor falan filan..İnsan önce kendi davranışlarını yargılamalı...Sen ona onun istedi ölçüde davranmazsan,bazı şeyleri zamanında ve yerinde yapmazasan karşıdakinin de iyi ya da kötü her türlü davranışına hazır olmalısın!

Tekrar teşekkürler...
Kullanıcı İmzası
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/02/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
0/0  (0/0)
üyenin aldığı uyarılar:
0/0  (0/0)
üyenin seviyesi:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Cuma Mart 20, 2009 10:24 pm

Birşey değil.. Berk Hakman farklı biri, farklı bir oyuncu.. Spot ışıkları altında olmayı pek sevmiyor. Alışılageldik oyuncuların dışında. Hani işimi yapayım ben yeter diyor. Kırmızı halılar, patlayan flaşlar, işin o pazarlama kısmından sıkılıyor bence. Bir de bir yerde okumuştum kendisine yönelik hayranlıkla karşılaştığında utanıyor, ben bunu hakedecek ne yaptım ki şeklinde düşünüyormuş.. Bence fazlasıyla mütevazı. O nedenle anlaşılması kolay olmayabilir belki ama çok özel bir oyuncu. Keşfetmekten ve izleyicisi olmaktan gurur duyduğum..
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   Cuma Nis. 10, 2009 7:18 pm

Ay çok şanslısın baksana berki yakındna görebilme şansın olmuş.Aslında çok haklısın ne gerek var fotoğraf çektirmeye veya imza almaya hadi fotoğrafı anı olsun çektiiriyorsun onu anladımda bu imza olayı ne oluyor onu bir türlü anlamadım.Ne yapıcan imzasını üstüne tapumu yaptırcam.Çok saçma buluyorum bu imza olayını.Bence herşeyin bir yeri bir adabı vardır.Adam orda insanlarla konuşurken yanına gelip fotoğraf çektirebilirmiyiz demek ben çok kaba bir davranış hatta bence bu kız berki sevmiyordur sırf işte bakın ben berk hakmanla fotoğraf çektirdim demek için fotoğraf çektirmek istemiştir.Ben olsam söyleşi bitene kadar berkimi isterdim eğer söyleşiden sonra çektirmek isterse tabi resmimi çektirir soracak birşey aklıma gelirse sorar evime gelirdim öğle çokta abartmazdım.Özellikle bir kere sizi öpebilirmiyim diyen kızlara gıcık olurum öpünce ne oluyor yani doğru düzgün tanımıyon etmiyorsun ne gerek var öpmenin ayıp kardeşim ayıp.Keşke adanayada gelseydi valla okula gitmez genede onu izlemeye giderdim Very Happy Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ   

Kullanıcı İmzası

BERK HAKMANIN DA KATILDIĞI MANİSA SÖYLEŞİSİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası