Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bnm için yalan atarmısın ??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
berk hakman
moderatör
moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 1167 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
50/100  (50/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Perş. Eyl. 04, 2008 2:51 pm

ewt bz öle gezerken bde bşrayı ve sevglsini grdk ama bnm tndm sevglisi deil bu 2.symş oha ddm ama o ddki bnde3 de wr ddedi=)
Kullanıcı İmzası

(İMZA KENDİ YAPIMMDIR)
Sen yanmazsan..
Ben yanmazsam..
Biz yanmazsak..
Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
Bağımsız bir Türkiye için biz de
yanmaya hazırız...Denizler'e sözümüz var!!

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 2774 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Perş. Eyl. 04, 2008 10:26 pm

bu esma var bu esma ayyy nasıl iki yüzlü nasıl yalancı sormayın milletin arkasından konuşup konuşup yüzlerine sizi çok seviyorum fln diyo hiç yakıştıramadım sana bunu esma
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Paz Eyl. 14, 2008 2:35 pm

bu seda war yha buseda ahh ahh bi gece sabahlıyalım dedimde sabahlarken bhana neler neler dedi yoq işde sesin hakkında herkese solücem büşra hepimisi kandırıo dicem suyhada solucem sheni adminlikten we fandan attırcam bhen admin olcamda falan da filan diodu yhaaaa =)
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Salı Tem. 07, 2009 6:32 pm

bu büşra varyaa bu büşraaa siz bunun böyle masum olduğuna bakmayın bunun tam 2.999 tane leşi varmış.5.999 tane yaralısı varmış.ayrıca 90 kere evlenmiş herbiriyle 1 yıl evli kalmış.en uzun evliliği tam 5 yıl sürmüş ondada bakmış kocası boşamıyor öldürmüş suçuda görümcesine atmış.Bir de bana dediki leş sayımı 3.000 yapmak için dedi yağmuru öldüreceğim ardından sedayı sonra o mod bozuntularını sonrada suyu öldürcem dedi nedir bunlardan çektiğim dedi.Dedim büşra ayıp deme öğle.yoo cemre yoo dedi bıktım bunlardan hem hiç değilse kurtulurum ondan dedi.O sıradada hani bu huzur evinde yaşıyordu ya çocukları bunu oraya atmıştı işte tam konuşuyorduk kameralar açıktı bir baktım cam kan meğer büşra yanındaki bakıcının boğazını kesmiş dedim niye kesdin sürekli yazdıklarıma bakıyordu sinirimi bozdu bende öldürdüm dedi.Ha bu arada bide büşra bir çirkin bir çirkin işte bu yüzden yağmuru kıskanıyormuş.İşte yağmur genç,güzel ben niye onun gibi değilim diye söylendi söylendi durdu.Bende çenesinden bıktım dedim büşra git git başımdan oda dediki cemre lütfen çıkma ben senle konuşmadan duramıyorum dedim büşra çook çenesizsin bıktım senden ay bir göreceksiniz nasıl yalvarıyor nasıl yalvarıyor bende çıktım..... Mad Twisted Evil
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   

Kullanıcı İmzası

bnm için yalan atarmısın ??

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
5 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5