Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bnm için yalan atarmısın ??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Salı Tem. 29, 2008 2:13 pm

üstteki warya bu yağmur ne cadı ne cadıı
bnm le orti olmayı hiç istemioo suyu hiç sewmioo sunun arkasın dan neler neler dedii

hii çoq yhlan ben semihimi aşkkımı çoq sewiorumm
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 2774 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Salı Tem. 29, 2008 3:29 pm

üsttekini böyle konuştuğuna bakmayın hepsi yalan yağmur haklı ne semihi ne sonatı nede berki seviyo
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Salı Tem. 29, 2008 6:16 pm

bu war yha bu üstteki üye ismini biLe yasmak istemiom onun için üstteki üyee dedim çoq yalancı küçükken hep okulda altına yapıomuşş bide yanındaki arkadaşına atıomuş suçuu

asLa ben semihimi sonatımı we berkimi çoq mu çoq sewiorum onlarbnm cNm onlar olmadan olmass !!!!!!!!!!!! Very Happy
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 01, 2008 4:46 pm

=) byu üstteki varya aslında çok kötü valal szi bunu şrin li,ğine bkmayın semihi sırf fenr lişdie sevio berki d esırf yeşil gözl ü die sonatıda karakterini deil yakışıklılığını
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 01, 2008 7:40 pm

hii yaLana baq

üstteki warya asLında kendinden başka kmseyi sewmez ne beni ne berki ne sizii o sadece kndini sewer bide bise tatile gidiom dediğinde asLında tatile gitmedi kendine yeni msn aldı we bisi eklemedi fana hiç girmedi bisiuyuttu sanıoo yhaa Very Happy Very Happy Very Happy
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   C.tesi Ağus. 02, 2008 4:00 pm

e bu kdr yaratıcılık maşallah yha sen senarist olsana =)

üstteki aslnıda bunları kendi yaptığı için ve yaptığının ne kdr adrelinli olduğunu bildiği için başkası yapmış gibi anlatıo
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Ptsi Ağus. 04, 2008 12:03 am

saoL 0rti bi düşünim beLki olurumm

üstteki waryhaa aSlında Lise 2 ye gitmesi Lasım 2 sene sınıfta kaLmışş onun için 8 e gidioo bi de sbsden yüksek puan almamış atıooo :]]]]]]]]]yhane 2 sene sınıfta kaldıktan sona bnde yüksek puan alırıjm dimi amaa Very Happy Very Happy Very Happy
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Ptsi Ağus. 04, 2008 6:48 pm

bu üsteki varya bana dediki ben yağmurun ortiliğini hiç sevmiyorum ne biçim orti onun saçını başını yolmak geliyor çok gııck bir kız sen çok iyi bir orti olurusun sen bneim ortim ol dediii.... Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Çarş. Ağus. 06, 2008 11:30 am

yaLan bnm ortim bi denedirr

bu vemre war yha sinir kendi prenses falan dediktirio ama gıcık işde berkide sewmioo heLe denisi hiç sewmioo
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Çarş. Ağus. 06, 2008 1:00 pm

bu büşra varya bu büşra yağmurun gitmesine o kadar çok sevindiki bana ohh 20 gün yok rahatım kurtuldum ondan fln dedi arkasından konuşma fln deidm ama nerdee benm yapım böyle dedi herkese tatlı şirin bşy görükürüm karşımdakini çok seviyomuş gibi yaparım ama arkalarından neler neler derim dedi yaaaaa
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Perş. Ağus. 07, 2008 1:20 am

yhaa yalana baqq bee seda asLında bhen seri katilimde çaktırmıomm bunuda yas utanmaa Smile)))))) Very Happy Very Happy Very Happy

bu seda war yha bu sedaa ne cadu ne caduu aSLında bu sedaa süper mod olmak için suya yhalwardı bnm önmde bhen şahidim walla dediki su baqq sakınnn nurdişi spr mod yhapma yoksaa senin için bir sürü yhalan atarım sheni bulurum we döwerim dedi su da napsın garibim yhaptı korkudann
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Perş. Ağus. 07, 2008 9:59 pm

(bana attığın o lanları sana ödeteceğim..)

Bu büşra var ya bu büşra tam bir bencil,kendini beyenmiş,kendindne başkaısnı düşünmezz zatne bu yağmuru hiç svemiyor arkasından hep atıp tutuyor yok işte admin oldum diye yağmurun burnu kalmışda falan filan dedim büşra ayıp insan ortisine öğle dermi ama nafile sen onu tanıman güzle diye hava atar ukala çok çirkin aslın diye yağmurun arkasından neler söyler neler...
Bu büşra varya sedayı hiç ama hiç sevmezz hani bu oya diye bir arkisi daha varya bu sitede onuda sevmez bana sürekli şu sedadan gıcık yapıyorum iyiki bir süper mod oldu bana patronluk yaslıyor kendini çok yükselerde görüyor o gelmedne ben gidiyordum ben onun havasını söndürmeisni bilirim falan dedi.Hele o oya hakkında söylediklerini bir duysanız aslında oyayı hiç sevmezmiş sürekli okulda faan peşindne ayrılmazmı bnei burdada buldu diyo.dedim büşra ayıp arkin o senin neler diyorsun yok sen onu tnaımazsın aslında bne onu hep kullandım sırf onun en ykaın arkisi gibi göründüm ama hiç sevmem onu ben sadece onu kullanmka için arki oldum dediiiiiiiiiiii.....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 08, 2008 1:30 am

(hehe yhalana baq bi kere bis oyala aynı okulda deilizz heheeheheehehe shen şimdi yhalanı gorursun bhen yhalnın ustasıyım bee ne dion shen)

bu cemre war yha hani prenses bozuntusu cemre bhana bhen seni çoq sewiorum ortini hiö sefmiorum dio ortime gen bhen büşrayı hi sefiom sheni çoq sefiom demişş..bide işde bhen berki çoq sewiom dio ama sarpı görünce berki unuttu tamamla oyununa biLe berk yerine sarp yasçam bnm eşim olarak dedi bhende isin wermedimm bide sedayı hiçö sewmioo nurdişe neler neler dedi işde baq gordun mu seda spr mod oldu shen olamadın ama hala pes etmicen sheni sprr mod yhapcam bhen işde falanda filann seda oldu die çoq sinirlendii sedayıo saten sefmiodu iice gıcık gitmeye basladıı bide bhana dioo su sedanın sprr modlugunu all weya siL dedi bhende bana bi daha bole seyler deme yoqsa shenle küserim dedimm
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 08, 2008 1:40 am

defnedeniz demiş ki:
yhaa yalana baqq bee seda asLında bhen seri katilimde çaktırmıomm bunuda yas utanmaa Smile)))))) Very Happy Very Happy Very Happy

bu seda war yha bu sedaa ne cadu ne caduu aSLında bu sedaa süper mod olmak için suya yhalwardı bnm önmde bhen şahidim walla dediki su baqq sakınnn nurdişi spr mod yhapma yoksaa senin için bir sürü yhalan atarım sheni bulurum we döwerim dedi su da napsın garibim yhaptı korkudann

sen yeterki iste cnm bu büşra varya aslında daha önce de söylemiştim organ mafyasının bi elemanı diye yeni bşy öğrendim bu aslında seri karil günde 5 kişiyi kesmeden rahat uyuyamaz hem de bu beş kişyi 5 dk keser o derece serii yani
sonra bana dediki fanda sevmediklerin varsa söyle hemen işlerini bitirim dedi sonra bana benim yardımcım olur musun dedi bu 5 i 10 a çıkarırız ne güzel fln dedi ben de saçmalama beni pis işlerine alet etme dedim o da beni tehdit etti nasıl ettiği anlaşılmıştır artık aslında bunları yazdım ama artık hayatım tehlikede bundan sonra kendime çok çok dikkat etmem gerekicek manisadan buraya gelip beni.. ayy devamını yazmak istemiyorum
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 08, 2008 1:52 am

hee shen bittin kısm
bu seda war yhaa bnm herşeyimi herkese yayıomuss bhenim ona soleiklrimi herkese soluomuss bide bhana anlat anlat dioo bu seda war yha annesine bıçak çekmiş nedion lhen sen demiş babasını döwmüşş abisini bıçaklamışş bidee arabalarını kaçırıpp kaza yapmışşş ne kotu bi kıss ailesine neler neler yapmışş bide berke gıcık gidiomuşş umut kurtun fanına üyae yha bise yhalan soluo aslında umut kurtu çoq sefio berki sefmioo gıcık gidioo bide so fandakiler gibi s..ğ cımıss yhaaa
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 08, 2008 1:59 am

heheh benim abim yokki Very Happy

var ya atabileceğin en kötü yalanı attın şimdiye kadar ne sağcısı yaa allh korusun

bu büşra varya bu büşra bana neler söyledi su dan nefret ediyomuş da siteyi o kurdu diye bizi hiç takmıyomuş da neler nelere söyledi de şimdi terbiyem müsade etmiyo burda açıklamaya sonra gecelerievlere girip bütün değerli eşyaları toplıyo anlayacağınız hırsızlık yapıyo sonraa bu hocalarına karşı fln gelmiş ona düşüK not vermesnler diye tehdit fln etmiş

gerisi sonra Very Happy
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 08, 2008 2:54 am

Very Happy hehe reklamlardan sona gibi oldu buu Very Happy

bu seda war yha bı seda neacıkgöz bu çakal asLında bu suyla akarabaymış su bunu spr mod akrabalıkları bsulmasın die yhapmış çünkü seda herşeyii annesine soluomuss su bunu dövüomul seda anne su bhenş dövdü domuss Smile)suda mecburen bunu sprr mod yapmış bidee su çin suyun arkasından neler neler dio çakalll Smile)

dewamı baska bi üye yasdıktan sona görüşmek dileğiyle cheers
Kullanıcı İmzası
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 08, 2008 4:59 pm

(Asıl sen gör gerçek iftirayı büşra hanım)

Bu büşra varya bu büşra hepimzi kandırıyor asıl adı büşra değilmiş 13 yaşındada değilmiş kendisi 35 yaşında ve berketen çoook ama çoook nefret ediyoor.Aslında umut kurt hayranı asıl bu.Bana umuta taptığını onun resmiyle uyuduğunu aslında şnalu urfalı oldğunu söyledi.Bu siteyede dalgaısna giriyormuş suyu,sedyı,yağmuru,nurdanı seviyorum dediğine bakmayın aısl onlardan çoooook nefret ediyor ah bir karşılaşsak hepsine diyeceklerim var diyoor.çok ağır konuşacakmış işte su iyiki bir site açtıda kendi açtı diye kendini bişrye sanıyorda,sedayı hiç sevmem iyki süper mod oldu bana bilmişlik taşlıyor,nurdana gelince çok çirkin bir kız kendini sürkeli güzel zannediyor yok msnde avatarına kendi resmini alan koymalar havalara giriyor dedi.Aslında bneim gerçek adım Bahriyeee dedi.Banda interneti torunum öğretti dedi.Sırf dalsına giriyorum sizi işlettim bne kaç aylardır dedi.........
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Cuma Ağus. 08, 2008 11:10 pm

wayy be yhalana 35 yaşındayım ama torunum war heheheheeh shen şmidi gorurssunn

bu cemre war yha bu cemre bhana dedikiş shenin bu ortin we tum fandakiler we shen biposter kadr bile degerli deilsinizz dedii berk istemediqçe fan açıonus bhen aslında bu fna hiç uye olmak istemedim ama can sıkıntısından giriomm sizide sefiom sefiom diom ama hiç mi hiç sefmiomm hepiniss gıvcıksınıs hepinizi msnnimde engelliorum bi daha bhana yasmayın dedi bhende shen neler diosun bole cemre bhiz sheni çoq sefmiştiq ama shen bizi aldattınn alçak dedim bhana bide bheni banla artık girmek istemiom bu siteye dioo utanmasss
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   C.tesi Ağus. 09, 2008 12:27 am

bakk senn sende banla kıss Very Happy ama yok yaa cemre demez öyle Very Happy

büşra var yaa aslında 35 değil 53 yaşında cemrecim sen yanlış duymuşsun ama evli değil çünkü kimse onunla evlenmek istememeiş bu yaşa kadar hala bekar lol! kendisine de bi kız tutmuş herşeyi ona yazdırıyomuş e o yaşta gözleri zor görüyodur doğal olarak ama büyük bi berk fanıymış onunla tanışmayı çok istiyomuş oğlu gibi de görmüyomuş haa

yuhh yaa o yaşta berk senin neyine Very Happy
Kullanıcı İmzası
berk fanı
berk fanı

Kadın
Yaş : 21 Kayıt tarihi : 26/07/08 Mesaj Sayısı : 584 Nerden : Eskilerden İş/Hobiler : Berk Hakman
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
20/100  (20/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
30/100  (30/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   C.tesi Ağus. 09, 2008 8:58 pm

yukarıdaki kişi hatırla sevgili dizisinden ve berk hakmandan nefrt eder Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Salı Ağus. 12, 2008 2:13 pm

(sedoşum yuh artık bnm neyime he berkk saol)

bu kübra war yha bu kübra aslında sedayı hiç sefmioo ona gıcık kapıo berki gene hiç mi hiç sefmioo
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Salı Ağus. 12, 2008 3:16 pm

tabii o yaşta o çocuk seni napsın gelmişsin 50 küsür yaşınaaa Very Happy
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   Çarş. Ağus. 13, 2008 5:27 pm

yha sedaa aynı yalanı soleyip durma yha bhen 14 yaşındayım bikerem berkte beni çoq sefioo sedayı sefmediği için seda 55 yaşında oldugu için berk bunu yüs fermio budaa kendi yhalanını bhana atıo hıh

(yhalan bole atılır sedoşum hehehehehehehe)
Kullanıcı İmzası
berk hakman
moderatör
moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 1167 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
50/100  (50/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   C.tesi Ağus. 16, 2008 6:30 pm

üsteki semihin hngi tkmda oynadını ble blmio ondan nefret ediyo ve fanatk gsli=)
Kullanıcı İmzası

(İMZA KENDİ YAPIMMDIR)
Sen yanmazsan..
Ben yanmazsam..
Biz yanmazsak..
Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
Bağımsız bir Türkiye için biz de
yanmaya hazırız...Denizler'e sözümüz var!!

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: bnm için yalan atarmısın ??   

Kullanıcı İmzası

bnm için yalan atarmısın ??

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki