Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Ptsi Tem. 14, 2008 5:41 pm

...
Kullanıcı İmzası
gzmclkberk
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 31/07/08 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : Berkimin gözlerinden :) İş/Hobiler : ÖğReNcİ...
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
40/100  (40/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
30/100  (30/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   C.tesi Ağus. 02, 2008 10:53 pm

I love you yorum yapılamaz çok harikaydııı Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Paz Ağus. 03, 2008 2:13 pm

eedbu başlık yeni açıldıığı için arkadaşlar yorumlarınızı beklioruz
Kullanıcı İmzası
kübradevrim
berk fanı
berk fanı

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 26/07/08 Mesaj Sayısı : 584 Nerden : Eskilerden İş/Hobiler : Berk Hakman
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
20/100  (20/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
30/100  (30/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Paz Ağus. 03, 2008 8:55 pm

çok çok güzeldii harika ve muhteşemdi Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Paz Ağus. 03, 2008 8:56 pm

İnaılmaz güzle rol hapmıştı özllikle hani defneye elektirk şoku uyguladıklarında Twisted Evil .....berkin bir şok oma sahnesi vardı yaaa ona bayılıyorum Sad ...birde hnai şu gııck defne doğum yaptığında çocuğa bakarken o şevkat dolu bakışına bayılıdım(keşe bana öğle bakabilseee) Sad
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 2774 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Paz Ağus. 03, 2008 9:09 pm

tek kelimeyle mükemmel devrimci ruhu mücadelesine ve aşkına bağımlılığı defneye bakışları ona olan aşkı o kadar etkileyiciydiki en önmliside sevdiği kişiyi herkesin önünde tutmasu onun için ölmeyi düşünebilmesi çok çok güzel artık yok böyle aşklar sevdiği kişi için ölebilecek insanlar kalmadı aşklar bile o kadar basitleştiki bundan "çıkma"diye bahsediyoruz ve hayatta en nefret ettiğim kelimelerden biridir "çıkmak"ne o öyle nereye çıkıyosunuz Very Happy çok saçmaa
Kullanıcı İmzası
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   C.tesi Ağus. 16, 2008 11:06 am

bence dizideki rolu bize aşkın ne kadar bağlılık olduğunu anlattı.sevdiği kişi gözünün önünde işkence edilince şoka girmişti..o kdr devrimci ruhluydu ki..çok tatlıydı anında herkesi kendine çekiodu.hatta filistin kampındayken defneyle küstü..kendini tatlılıyla barıştırdı.bir insan bu kdr tatlı bu kadar mı şeker olur yhaa..anında barıştılar..o aşkına hep sahip çıktı ondan hiç ayrılmadı..ayrı olsalardı kalbi hep birleşikti...o yüsden çoksüperdi.ben o rolüne bayıldım..
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
hande(brk)
berkçi
berkçi

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 25/06/08 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : ѕєℓιм'ιη вσηנυкℓя İş/Hobiler : ש๏lєא๒๏l
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
20/100  (20/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
30/100  (30/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Paz Ağus. 17, 2008 4:49 pm

teq qelimeylen müqemmeL <3
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk*im
berkçi
berkçi

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 11/08/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : ankara İş/Hobiler : berk hakman
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
0/0  (0/0)
üyenin aldığı uyarılar:
0/0  (0/0)
üyenin seviyesi:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   C.tesi Ağus. 23, 2008 2:59 pm

söyleyecek söz bulamıyor insan . tek kelimeyle harikaydı....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
esra_deniss
berk seveni
berk seveni

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 275 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
0/0  (0/0)
üyenin aldığı uyarılar:
0/0  (0/0)
üyenin seviyesi:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Cuma Ocak 30, 2009 9:40 pm

çok iyiydi mükemmeldi berk oynerken hep defnenin yerinde olmak istedim ben hiç ağlamazdım ama denizin öldüğü sahne beni ağlattı bi film izlerken ağlayanları hiç anlamzdım Sad anladım p.tesi okula gttiğmde herkes başın sağolsun falan dedi hocalar bile ... hatta fen hocam dalga geçmişti Very Happy
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör http://www.cafeodev.com
berk/im
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 21 Kayıt tarihi : 31/01/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   C.tesi Ocak 31, 2009 9:18 am

berk*im demiş ki:
söyleyecek söz bulamıyor insan . tek kelimeyle harikaydı....

SPRR !! Bİ YETENEKKK !!! ....

<< bu arada bn 'berk*im' hsp kapatıldıda.. ): >>
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
$p_berk
berk'e alışıyor
berk'e alışıyor

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 16/08/09 Mesaj Sayısı : 52 Nerden : TÜRKİYE İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   Cuma Ağus. 21, 2009 5:20 pm

müthişti...zaten ilk defa orda tanıdım berk'i o yüzden ayrı bir sevdim..
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör http://www.avrilavignefanclub.niceboard.biz
Sponsored content

MesajKonu: Geri: dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında   

Kullanıcı İmzası

dizideki[deniz ] berk hakman'oın oynadığı rol hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası