Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

en iyi siyasetçi
süleyman demirel
0%
 0% [ 0 ]
bülent ecevit
0%
 0% [ 0 ]
ismet inönü
22%
 22% [ 2 ]
mesut yılmaz
0%
 0% [ 0 ]
adnan menderes
11%
 11% [ 1 ]
celal bayar
0%
 0% [ 0 ]
cemal gürsel
0%
 0% [ 0 ]
cevdet sunay
0%
 0% [ 0 ]
deniz baykal
0%
 0% [ 0 ]
recep tayyip erdoğan
11%
 11% [ 1 ]
devlet bahçeli
0%
 0% [ 0 ]
ahmet necdet sezer
0%
 0% [ 0 ]
turgut özal
11%
 11% [ 1 ]
tansu çiller
0%
 0% [ 0 ]
diğer
0%
 0% [ 0 ]
hiçbiri..çünkü...
44%
 44% [ 4 ]
Toplam Oylar : 9

Yazar Mesaj
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 2774 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Salı Ağus. 12, 2008 5:01 pm

sizce türkiye cumhuriyetindeki gelmiş geçmiş en iyi siyasetçi kimdir?

mustafa kemal atatürk'ü bu ankete dahil etmedim keza hiç biri atatürkle karşılaştırılamaz
Kullanıcı İmzası
berkçi
berkçi

Kadın
Yaş : 21 Kayıt tarihi : 11/08/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : ankara İş/Hobiler : berk hakman
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
0/0  (0/0)
üyenin aldığı uyarılar:
0/0  (0/0)
üyenin seviyesi:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Ağus. 13, 2008 10:08 am

İsmet İnönü .....
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk hakman
moderatör
moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 1167 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
50/100  (50/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Ağus. 13, 2008 10:19 am

hçbri ddm çnkü hçbiri atatürk kesnlkle sedann dediiği gbi hçbryle krşılaştrlaöz ama dierlerinede oy weremedm gönlm el vermedi
Kullanıcı İmzası

(İMZA KENDİ YAPIMMDIR)
Sen yanmazsan..
Ben yanmazsam..
Biz yanmazsak..
Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
Bağımsız bir Türkiye için biz de
yanmaya hazırız...Denizler'e sözümüz var!!

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Ağus. 13, 2008 10:28 am

bencede hiç biri inönü bile değil çünkü zmnında atatürkle önmli görüş ayrılıkları yaşadılar e atatürkün görüşüne ters bi düşünceye sahip bi insanı ben iyi diye nitelendiremem
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Perş. Ağus. 14, 2008 11:23 am

eed phencede hiçbiri çünkkü hiçbiri atatürk gibi olamass
Kullanıcı İmzası
berk hakman
moderatör
moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 1167 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
50/100  (50/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Perş. Ağus. 14, 2008 11:55 am

ewt atatürk inöünüyü yanndan uzaklaştrdı hatta onun son başbakanı inöünü ble deil celal bayardı
Kullanıcı İmzası

(İMZA KENDİ YAPIMMDIR)
Sen yanmazsan..
Ben yanmazsam..
Biz yanmazsak..
Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
Bağımsız bir Türkiye için biz de
yanmaya hazırız...Denizler'e sözümüz var!!

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Salı Eyl. 09, 2008 4:30 pm

arkadaşlar saçmalamayın atatürk bi siyasetçi deildi günüzme kdr ki çoğu hatta hmn hmn tüm siyasetçiler hakkı olamyanı yapan ve ülkeyi astmaya çlşnlar olmuştur olasa ztn ülke şu and abu drmda olmazdı siyasetçiler çok gzl yalan söler ne hemn hmn hepsinide yüzsüzdür yan imalesesef r.tayyip erdoğan
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Eyl. 10, 2008 2:24 pm

bu da farklı bi bakış açısı fakat benim sormak istediğim bu değildi cnm yani ben bunların içinde en iyisi en dürüstü ülkeyi en iyi yönetebilen hangisdir diye sormak istedm hepsini bu şekilde genellemen doğru dğeil cnm evt belki türkiyeye atatürk dışında doğru düzgün bi siyasetçi gelmedi fakat atatürk bunların içinde bi istisnadır siyaseti sven biri olarak bunu doğru bulmadım ben yani onların böyle olması kişikllerinden ve ne yapmak istediklerinden kaynaklanır bunu siyasetin üzerine yıkamayız atatürk siyasetçi değil demişsin atatürk tabiki siyasetçiydi özelliklerinden biriside siyasetçi olmasıdır ztn ve hep siyasetin içinde yer almıştır bilindiği gibi
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Eyl. 10, 2008 4:31 pm

cnm bnm seninde gördüğün gibi her cümlemde ya hmn hmn yada çoğu kelimesini kullamşm gnzmde ve ykn geçmişizde 60 lı yılalr dan bugüna kdrki yani siyasetçilerle bi seçim yapmak grkrke dmk istedim ama sölemk istediim çok net anlaılıo yani ben derdimi çok iyi anlattım ama sen iyi anlamamışsın beni atatürk ün de tabiki siyasi dşnceleri vardır ama o siyasetçi deildir yanhi dierleri gibi ülkenün bvaşına geçme gibi bi derdi yoktur ha dersinki nedne siyasetçi oldu e adam o kdr şey yapmış bırakl da yaptıklarında sonra birtaz kurtardığı ülkenin toparlanmasını sağlasın ülekyi yönetsinn
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Eyl. 10, 2008 6:08 pm

ya bak benim demek istediğim şu sen demişsin ya siyasetçiler ülkeyi satmaya çalışır falan filan işte sen büyük bi genellemeyle türkiyedeki bütün siyasetçileri kötülemişsin ben de buna katıldım atatürk dışında hiç biri bi işe yaramaz diye siyaset bu değildir bence başta da söyledim bu kişilerin karakterlerinden kaynaklanır fakat sen siyaset budur diyosun ve görüldüğü gibide oyunu tayyip e vermişsin kısaca bana göre siyaseti bizim ülkemizdeki sahtekar siyasetçilere bakarak yorumlamamız yanlış bence buna en iyi örnek atatürktür ve o tabiki siyasetçidir
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Perş. Eyl. 11, 2008 11:37 am

sende kesin konuşuuosun seda cı m ona bakarsan bi kere ben sürekli ama sürekli her iki lafımın arasında genelle me yaptığımı ve 60 lardan buyana başımıza gln yüm siyasetçileri kıyasladıımda sölemeye çlşıorum ama sen ısrarla beni anlamıosun anlamak i,stemiosun o snn doğrunsa eğer sna göre odur ama ve o tabiki siyasetçidir kalıbı sna ait burda herkez fikrini sölicek ben bana göre olanı söledim bu fiklrimi kimseye akblulendirmek gibi bi amacım yokl ve kesin bi dille sölemiorum buun
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Perş. Eyl. 11, 2008 11:48 am

tmm ya konuyu uzatmayalım ben seni anladım sen de beni dimi cnm Smile
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Perş. Eyl. 11, 2008 11:58 am

tabiki öğle biribirimiz n anlatmak istedklertini gyt iyi anladık
Kullanıcı İmzası
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Eyl. 17, 2008 4:02 pm

evt hiçbiri diyorum tekrardan
Kullanıcı İmzası
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 20 Kayıt tarihi : 13/05/09 Mesaj Sayısı : 27 Nerden : ordu İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Mayıs 13, 2009 6:05 pm

bence hiçbiri memleket ne hale geldi atatürk gibi biri olsaydı böylemi olurdu
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Çarş. Tem. 15, 2009 1:35 pm

ismet inönü
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
öznurbh
berkçi
berkçi

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/06/08 Mesaj Sayısı : 129 Nerden : memomun kalbinden İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
35/100  (35/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
30/100  (30/100)

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Perş. Ağus. 13, 2009 2:47 pm

ATATÜRK gibi kimse olamas tabi ama aralarındanda birini secmek gerekirsede TURGUT ÖZAL derim
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
$p_berk
berk'e alışıyor
berk'e alışıyor

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 16/08/09 Mesaj Sayısı : 52 Nerden : TÜRKİYE İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   Salı Ağus. 25, 2009 1:39 pm

recep tayyip erdoğan olmadığı kesin.......
karar vermek çok zor.ama hepsi birbirinden iyi olduğu için değil(ki öyle olmasını isterdim)hepsi birbirinden kötü olduğu için
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör http://www.avrilavignefanclub.niceboard.biz
Sponsored content

MesajKonu: Geri: türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??   

Kullanıcı İmzası

türkiye cumhuriyeti tarihindeki en iyi sitasetçi kim??

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası