Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

hangi çiftin evlenme teklifi en güseldi ???
Defne & Deniz
100%
 100% [ 8 ]
Harun & Işık
0%
 0% [ 0 ]
Necdet & Güzide
0%
 0% [ 0 ]
Mehmet & Sevim
0%
 0% [ 0 ]
Ahmet & Yasemin
0%
 0% [ 0 ]
Ahmet & Ayla
0%
 0% [ 0 ]
Necdet & Yasemin
0%
 0% [ 0 ]
Yaşar & Işık
0%
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Cuma Ağus. 29, 2008 5:14 pm

arkadaşlar en beğendiğiniz evlenme teklifi hangisi ?? =)

(alıntı bi oyundur haberiniz olsun =) )
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
berk hakman
moderatör
moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 1167 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
50/100  (50/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Cuma Ağus. 29, 2008 5:19 pm

defne-deniz aslnda o ddilde hni bnmle yaşarmydın diodu ya denz defneye oda doolylı yoldan evlnme tklf=) oda gsldi
Kullanıcı İmzası

(İMZA KENDİ YAPIMMDIR)
Sen yanmazsan..
Ben yanmazsam..
Biz yanmazsak..
Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
Bağımsız bir Türkiye için biz de
yanmaya hazırız...Denizler'e sözümüz var!!

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 2774 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Cuma Ağus. 29, 2008 5:31 pm

evt oda çok güzeldi ama evlenme teklifi ettiği sahne harikaydı yaa kırmız sallama sahnesi fln çok romantikti ağlamıştım o sahneden ben
Kullanıcı İmzası
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Cuma Ağus. 29, 2008 5:36 pm

bencede defne deniz...

salla yarim mendiliniiii çok ösledim güsel ellerini...hadi yine söyle sevdiğiniii herkes kıskansın !!!
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Çarş. Eyl. 03, 2008 11:24 am

İçlerinde düşününce en güzle ve romantik evlenme teklifi defne ve denizin ama defenin yerinde ben olsaydım daha süper olurduuuuuuuu. lol!
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
berk hakman
moderatör
moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 1167 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
50/100  (50/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Çarş. Eyl. 03, 2008 12:41 pm

yok bn=) dfne -deniz
Kullanıcı İmzası

(İMZA KENDİ YAPIMMDIR)
Sen yanmazsan..
Ben yanmazsam..
Biz yanmazsak..
Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
Bağımsız bir Türkiye için biz de
yanmaya hazırız...Denizler'e sözümüz var!!

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Çarş. Eyl. 03, 2008 7:58 pm

denizin yanında en iyi defne olur kızlar kusura bakmayın ama doğrusu bu onlar bi bütün çünkü Very Happy deniz ve defne dedim ben çok romantik ve diğerlerinden farklıydı en azından klasik bşy değildi yani
Kullanıcı İmzası
Misafir

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Salı Eyl. 09, 2008 4:23 pm

deniz defne hayranı olduum için deil he yanlış nalmayın am gerçekten en iyi si denizlerinki dşnsenize dierlinki o kdr gzl deil yani
Kullanıcı İmzası
esra_deniss
berk seveni
berk seveni

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 275 Nerden : İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
0/0  (0/0)
üyenin aldığı uyarılar:
0/0  (0/0)
üyenin seviyesi:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   C.tesi Ocak 31, 2009 7:26 pm

denile defne tabiki evlenme teklifide çok gsl ama bnm aklıdan silinmeyen replik bu zaten asıl evlenme teklifide bydu zate:)

(arkada bide ıslık melodisi ) güzel yapanbu zaaten

DEFNE: Bütün sandviçler de bize kaldı...

DENİZ: Bu ev ne zamandır böyle duruyor acaba?

DEFNE: Bilmiyorum yıllardır boş..sanki kaderine terkedilmiş bir hali var..bizden başka uğrayan da yok herhalde..

DENİZ: Halbuki ne kadar güzel değil mi?

DEFNE: Çok güzel...

DENİZ: Burada yaşamak ister miydin..?

DEFNE: Burada mı..? nasıl yani...bu haliyle mi?

DENİZ: Bu haliyle değil canım..tamir edildiğini düşün..basbayağı bir ev olsa yani..
.
DEFNE: Çok da güzel olurdu...

DENİZ: Çocukluğumdan beri bunu düşünürüm biliyor musun? Keşke elimde sihirli bir değnek olsaydı da burayı oturulabilir bir hale getirseydim. Eğer öyle olsaydı sen benimle bu evde yaşar mıydın...?

DEFNE: Hı..hı....evet...yaşardım...
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör http://www.cafeodev.com
angel
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 20 Kayıt tarihi : 13/05/09 Mesaj Sayısı : 27 Nerden : ordu İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Çarş. Mayıs 13, 2009 6:17 pm

hatırlamıyorum hiçbirini ya nasıl evlenme teklif etmişlerdi benim bu günlerde hafızamı kontrol etmem gerek
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Çarş. Mayıs 13, 2009 6:31 pm

angel demiş ki:
hatırlamıyorum hiçbirini ya nasıl evlenme teklif etmişlerdi benim bu günlerde hafızamı kontrol etmem gerek

Ben hepsini açıklayayım canım o zmn sana:

İlk önce Deniz ve Defne:Deniz Defne'ye hapishanede evlenme teklifi etmişti.Defne'ye bununla ilgili bir mektup yazıp ulaştırmıştı ve kabul ediyorsan penceren kırmızı bir şey salla demişti.Defne de tabii durur mu hiç pencere çıktı ve kırmızı atkı gibi bişey salladı.Deniz de zaten elinde hazır o da salllamaya başladı o sırada çalan müzik acayip etkileyiciydi adı Göksü...Çok güzeldi ve çok romantikti...

Işık-Harun:Metruk evde Işık evlenme teklifi etmişti Harun'a sanırım.Bu kadar=)

Güzide-Necdet:Necdet Paris'e götürmüştü Güzide'yi konsolosluğun önüne gelince sormuştu benimle evlenir misin diye.

Ahmet-Yasemin( Mad )Bir akşam yeğemeğinde yapılmış klasik bir evlenme teklifiydi aslında ama güzel olan yanı şu ki benimle evlenir misiniz demişti Rüya ve Yasemin'e.

Sevim-Mehmet:Yine bu çiftimizde de kadın önce davrandı ve Sevim Mehmet'e evlenme teklifi etti.Küçük bir not yazıp sormuştu Yol Dergisi'ne bırakmıştı.Mehmet notu okuyunca hemen Sevim'in peşinden koşup onu durdurmuş ve sarılmışlardı...

Necdet-Yasemin:İlk bölümleri çok dikaktli izlemediğim için tam bilmiyorum aslında ama takrardan aklımda kalan şey şu ki Necdet Yasemin'in hamile oldığunu öğrenince formaliteden bir evlilik yapalım demişti sanırım evlerinin bahçesinde...

Ayla-Ahmet:Yine burda da Ayla Ahmet'e evlenme teklifi etmişti.Sanırım Ayla Ahmet'in kaymakamlık yağtığı köye gelmiş ve ona birlikte gezerlerken evlenme teklifi etmişti.

Yaşar-Işık:Bunu hiç hatırlamıyorum valla hoş o merak da etmiyorum ama=)
Kullanıcı İmzası

En son denizdefnedevrim tarafından Salı Haz. 23, 2009 11:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
angel
yeni üye
yeni üye

Kadın
Yaş : 20 Kayıt tarihi : 13/05/09 Mesaj Sayısı : 27 Nerden : ordu İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Çarş. Mayıs 13, 2009 6:34 pm

defne ve denizinki en güzeli diğerleri çok basit şeyler bu arada bilgi için saol canım
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
denizdefnedevrim
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
80/100  (80/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Çarş. Mayıs 13, 2009 6:36 pm

Evet aynen öyle özellike Ahmet ve Yasemin'inki çok klasikti diğerlerine göre.Hani onlardan nefret ediyorum diye söylemiyorum onların yerinde Deniz ve Defne olsa da aynı şeyleri söylerdim=)
Kullanıcı İmzası
yönetici
yönetici

Kadın
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   C.tesi Tem. 04, 2009 3:16 pm

tabiki defne deniz yahuu Smile
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
BERK_cemre_RR
berk hastası
berk hastası

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1297 Nerden : Berkimin gözlerinden Sarpımın gülüşünden İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
80/100  (80/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
60/100  (60/100)

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   C.tesi Tem. 11, 2009 5:43 pm

bence ışık ile harun.Düşünsenize çocukluk aşkın sana en mutlu olduğun vede anınlarınızın olduğu yerde evlenme teklifi ediyor.bence çok güzel bir evlenme teklifi I love you
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör
$p_berk
berk'e alışıyor
berk'e alışıyor

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 16/08/09 Mesaj Sayısı : 52 Nerden : TÜRKİYE İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   Salı Ağus. 25, 2009 2:23 pm

defne deniz.ortam müsait olmasada deniz orayada bu olayı uydurdu yani. süperdi...
Kullanıcı İmzası
Kullanıcı profilini gör http://www.avrilavignefanclub.niceboard.biz
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)   

Kullanıcı İmzası

Hatırla sevgilide en güzel evlenme teklifi =)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası