Berk Hakman

Berk Hakman Fan sitesine hosgeldiniz. foruma girmek için anasayfaya tıklayınız..

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sitede Temizlik !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
berk_nurdiş
yönetici
yönetici

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 994 Nerden : вєяк нαкмαηıη кαℓ İş/Hobiler : вєяк нαкмαη
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
1/100  (1/100)
üyenin seviyesi:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Sitede Temizlik !   Ptsi Ağus. 31, 2009 9:25 pm

Arkadaşlar bu aralar mesaj sayınız düşerse şaşırmayın çünkü denizdefnedevrim(seda) ve berk_nurdiş(ben) temizlik yaptık duyurulur !
Kullanıcı İmzası

Kullanıcı profilini gör
sue
site kurucusu
site kurucusu

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 23/06/08 Mesaj Sayısı : 489 Nerden : izmir İş/Hobiler :
üyenin aktifliği
üyenin aktifliği:
100/100  (100/100)
üyenin aldığı uyarılar:
0/100  (0/100)
üyenin seviyesi:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sitede Temizlik !   C.tesi Tem. 30, 2011 5:26 pm

2 senedir siteye girmeyince yeni konu başlığı nasıl açılır unutmuşum o yüzden bu konunun altına yazıyorum bu mesajı.. 2 seneden sonra siteye ilk kez girmek çok garip geldi. ne kadar çok uğraşmıştık bu site için ne kadar çok emek vermiştik.. saatlerce bilgisayar başında oturup siteyle uğraşmıştık ve güzel zamanlar geçirmiştik bu sitede.. googleda ilk sırada çıksın diye ne çok uğraştığımızı hatırlıyorum da.. bugün öylesine birden aklıma geldi siteye bakmak ama adresi unutmuşum googlea yazınca ilk sayfada çıktı girdim öyle çok garip geldi ya şimdi böyle bomboş görünce de içim bi fena oldu.. eğer hala üyelerimizden buraya girenler oluyosa ara sıra bu başlığa yazıp tekrar toplanalım diyorum ben bu mesajı okursanız buraya cevap yazın ve eski ekip olarak tekrar biraraya gelelim bence.. Smile ben buraya birileri girip bişeyler yazıcak mı diye her gün girmeye çalışıcam bekliyorum mesajlarınızı..... Smile
Kullanıcı İmzası

Sitede Temizlik !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası